Víme, čím se v zimě rozmazlovat, aby byla snesitelnější!

Věčně šedivá obloha, mráz a vítr... prostě nepříjemné zimní počasí. Naštěstí se můžeme hýčkat kosmetikou. Kterou v lednu chválily naše čtenářky?

Pupalkový noční krém pro zralou pleť Weleda

Kouzelnou kombinací tohoto nočního krému je pupálkový olej, pšeničné klíčky a olej ze semen plukencie. Jejím úkolem je pomáhat pleti v regeneraci, ochránit ji a zvýšit jí odolnost..

Krém si moc chválím, má hodně příjemnou konzistenci i vůni. Přesně po takovém moje pleť už delší dobu toužila, mám ji suchou. Hlavně teď v zimě trpí přechody ze zimy do tepla a ve vytápěných prostorách. Krém se hezky vstřebává a po několika týdnech používání mi pleť přijde hladší a zdravější.

Další recenze pupálkového krému »

Weleda nabízí certifikovanou přírodní kosmetiku.Weleda nabízí certifikovanou přírodní kosmetiku.

Olej do koupele Nachlazení Kneipp

Leze na vás chřipka nebo už se rozjelo nachlazení? Kápněte si do horké lázně olej od Kneipp, který vám díky éterickým olejům z eukalyptu a kafrovníku protáhne dutiny a příjemně prohřeje svaly.

Za mě nejlepší olejíček do koupele. Dostala jsem k Vánocům několik druhů vůní, takže používám pravidelně. Olejíčky krásně voní, jsou příjemné a nejsem po nich mastná, když vylezu z vany. Dokonce jsem přistihla přítele, jak si to leje do vany ve velkém, naštěstí vana zabarvená nebyla, jen nám to nechává kolečka od lahvičky, ale jdou dobře umýt.

Další recenze Oleje do koupele Nachlazení »

Rýmička je nemoc zlá... nalijte olejíček do koupele i nemocnému partnerovi.Rýmička je nemoc zlá… nalijte olejíček do koupele i nemocnému partnerovi.

Francouzský bílý jíl Saloos

Z jílů je bílý jediným hypoalergenním. Maska z něj hloubkově vyčistí zanesené póry a vyživí pleť. Díky tomu, že reguluje tvorbu mazu, je vhodná i pro suchou pokožku anebo pro použití při ekzémech, lupence a akné.

Tuto masku už mám podruhé a sedí mi. Je to takový beton na pleť, jen si ho musíte umíchat. Mám sice sušší pleť, takže musím po aplikaci více hydratovat máslíčky, ale to tak mám většinou s každou maskou. Doporučuji nejdříve prášek namíchat s menším množstvím vody a pak raději přidat, než dosypávat samotný jíl. Po prvním použití pleť až tak nevyčistí, ale po pravidelném používání už něco vytáhne :-)

Další recenze jílové masky »

Přírodní jíl vaší pleti prospěje.Přírodní jíl vaší pleti prospěje.

Infaillible Les Chocolats L'Oréal Paris

Tekuté rtěnky, které voní po čokoládě? To zní skvěle. Zvlášť když jsou matné a můžete si vybrat z parádních odstínů.

Nejlepší rtěnky ever. Mám zatím pouze jeden odstín, ale jsem úplně maximálně spokojená. Rtěnka nádherně voní, snadno se nanáší, trochu lepí, což někomu může vadit, ale mně ne. Když ale zaschne, už se nikam nehne, vydrží mi většinu dne. Maličko teda vysušuje, ale to všechny dlouhodržící rtěnky, takže to této odpouštím.

Další recenze čokoládových rtěnek L'Oréal »

Kdo by si čokoládovou rtěnku neoblíbil, že?Kdo by si čokoládovou rtěnku neoblíbil, že?

Jakou kosmetikou se momentálně rozmazlujete vy? Dejte nám tipy do komentářů, inspirace není nikdy dost.

Autor: Redakce

Kosmetické recenze, názory a tipy – to je Arome!

Váš příspěvek

Nejčtenější