Královnou halloweenského večírku: 7 tipů na omamné vůně

Chystáte se letos na halloweenskou párty? Tak kromě dokonale děsivého kostýmu myslete také na vůni, ta mu dodá správný tajemný nádech. Vsaďte na orientální kořeněné akordy i omamnou sladkost květin. Které parfémy doporučujeme?

Teufels Küche: Blood Edition: Holy Vampire 1/7

Hallooween si bez upírů neumíme ani představit. Jak takový upír voní? Na to se snaží odpovědět řada vůní Blood Edition německé značky parfémů Teufels Küche. A kdy jindy ji vyzkoušet než právě na svátek mrtvých?

The Library Of Fragrance: Elvira's Vamp 2/7

U krvežíznivých bytostí ještě chvíli zůstaneme. Jejich nebezpečnou povahu se snaží zachytit také vůně Elvira's Vamp, která do téhle těžší květinovky zamíchala dokonce rulík zlomocný. Odvážlivci, jděte do toho!

Essence: Vampire's Love 3/7

Další vůně inspirovaná upíry, tentokrát ale v „soft verzi“, Vampire's Love od Essence se hodí pro ty, co nedají dopustit na sladké ovocné tóny ani během oslav všech duchů. Potěší vás zejména její nezvyklá výdrž.

Calvin Klein: Obsessed for Women (Eau de Parfum Intense) 4/7

Pojďme se posunout ke klasikám. Omamné orientálně-kořeněné tóny přináší oblíbená parfémovka Obsessed od Calvina Kleina. Základ obsahuje tekutou ambru, která v kombinaci se sladkou fialkou a svěžími citrusovými akordy vytváří velmi přitažlivé aroma.

Jo Malone: Dark Amber & Ginger Lily 5/7

Esencí tajemnosti je také povedená vůně Dark Amber & Ginger Lily. Exotické ingredience, jako je noční jasmín, orchidej, černá ambra či kadidlo z kyary vytváří intenzivní celek, který sedí mužům i ženám.

Lady Gaga: Fame 6/7

Chystáte na párty halloweenský outfit, který vyčnívá z davu? Doplňte ho tóny nezvykle výrazného parfému Fame z dílny extravagantní umělkyně Lady Gaga. Překvapí vás nejen černočerná barva vůně, ale i intenzivní aroma koření a květin.

Dior: Poison 7/7

S jedem mezi parfémy, vůní Poison od Diora, se (nejen) na halloweenském večírku rozhodně neztratíte. Najdete v něm nebezpečné lesní bobule i sladkou myrhu (opopanax) a jeho charakteristickou chyprově-ovocnou vůni si oblíbíte hned na první přičichnutí.

Témata článku

Váš příspěvek