Hydratace na prvním místě. I při líčení a odličování

Po zimě je pokožka vysušená, proto potřebuje pořádnou dávku hydratace. Jakou kosmetiku k tomu doporučují naše čtenářky?

Odličovací olej na obličej i oči Immortelle

Olej Immortelle je určený k odličování obličeje i očí. Poradí si s odolným make-upem a pleť dokonale vyčistí, hydratuje a vyhladí. Vhodný je pro všechny typy pleti, navíc účinně bojuje s prvními projevy stárnutí.

Odličovací olej od Loccitane je příjemný. Mám ráda jak mokré tak suché odličování a tenhle olej používám především ve sprše. Make-up je s olejem pryč rychle, oči nemusím odličovat jiným přípravkem a stačí mi, když dočistím pleť tonikem nebo pleťovou vodou. Olej smíchám s vodou, vytvořím emulzi a na pleti je příjemný. Baví mě.

Další recenze odličovacího oleje Immortelle od L'Occitane »

Jemný odličovací olej je maximálně šetrný.Jemný odličovací olej je maximálně šetrný.

Tužka a rtěnka Iconic Lips 2v1

Konturovací tužka Iconic Lips je dokonale vykreslí a rtěnka opticky zvětší. Namalovat si rty tak zvládnete snadno, rychle a kdekoliv. Praktický kousek do kabelky, co říkáte?

Úžasná! Jak konturka tak rtěnka se nanáší téměř sama. 2v1 jsem tedy ještě neměla možnost vyzkoušet, až teď. A určitě koupím více odstínů. Ještě jsem ji teda neořezávala, toho se docela bojím, přeci jen má jinou konzistenci než tužky na oči. Nicméně mi vyhovuje zatím se vším, barva je sytá, dlouho drží, celý den v práci přežila a smyla se jen uprostřed rtů, což jsem jednou přetřela a bylo to. Určitě doporučuji.

Další recenze tužky a rtěnky od Dermacolu  »

Rtěnka a konturka v jednom. Rychlé a snadné řešení.Rtěnka a konturka v jednom. Rychlé a snadné řešení.

Labello balzám na rty v tužce

Balzámy na rty Labello vám poskytnou hned dvě služby najednou. Nejenže rty hydratují a chrání, ale také zvýrazní jako rtěnka. Díky praktickému vysouvání se nemusíte obávat zlomení a vybírat lze hned z několika barevných odstínů.

Tohle je hodně fajnová věcička! Barva a pigmentace rtěnky, pocit na rtech jako balzám. Řekla bych, že drží na rtech trochu méně než klasická rtěnka, ale rozhodně více než obyčejný balzám. Na vhození do kabelky a přetření rtů kdykoliv během dne naprosto ideální a doporučuji!

Další recenze Labella v tužce »

Jaká kosmetika momentálně vede u vás?

Autor: Redakce

Kosmetické recenze, názory a tipy – to je Arome!

Váš příspěvek

Nejčtenější