La Prairie: nová drahokamová řada

Po třech vůních inspirovaných drahými kovy (Life Threads Silver, Gold a Platinum) si v La Prairie nechali namíchat další trojici, tentokrát pojmenovanou podle drahokamů. Jsou to vůně stejného charakteru jako první trojka: komplexní, elegantní až slavnostní a ne úplně tradiční.

Po třech vůních inspirovaných drahými kovy (Life Threads Silver, Gold a Platinum) si v La Prairie nechali namíchat další trojici, tentokrát pojmenovanou podle drahokamů. Jsou to vůně stejného charakteru jako první trojka: komplexní, elegantní až slavnostní a ne úplně tradiční.

Stejně jako v první trojce, i tentokrát je tu pro každého něco. Posledně to byly bílé květiny, orient a chypre, teď jsou to květiny, chypre a ovoce, opět v méně obvyklém podání.

Life Threads Ruby obsahuje bílé květiny v čele s pomerančovým květem. Pomerančový květ a bergamot vás přiletí přivítat jako první a pak se vůně postupně mění. Našla jsem v ní mýdlo i pudr (ten vynikne hlavně na papírku), nechybí také pačuli, podtrhující zemité tóny ylangu. Life Threads Ruby je poměrně krotká vůně.

Life Threads Emerald je něco jako klasická zelená chypre s obroušenými hranami. Je v ní cítit kůže, galbanum, suché listí, špetka máty, větvičník… připomíná třeba starou Miss Dior v umírněnější podobě, tím suchým listím mi zase připomněla Rive Gauche. Normálně mám problémy oldschool zelené chyprovky snést, ale Emerald mi vůbec nevadila. Určitě vyzkoušejte, je to zajímavá vůně!

Life Threads Sapphire se uvedla jako vcelku obyčejná ovocenka. Už jsem nad ní lámala hůl, ale naštěstí se nerozvoněla tak špatně. Ovoce je doplněno umírněnými květinami a značnou dávkou dřevitých tónů a pačuli. Je to taková variace na moderní ovocné chyprovky.

Už jste drahokamové Life Threads zkoušely/i? Co na ně říkáte?


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

PetraPet 14.01.11 12:41

Já jsem zkoušela, všechny jsou moc příjemné, každá z nich zaujme něčím jiným. Zklamání pro mně byla výdrž. Na kůži vydžely vonět jen chvíli. Za to na oblečejí ještě pár dní potom.

Nejčtenější