La Vie est Belle & Reb'l Fleur

Loňská novinka La Vie est Belle od Lancôme má úspěch jasný. Je totiž velmi podobná jedné vůni jiné známé značky, která se také stala šlágrem, i tady na Arôme ji desítky z vás mají v žebříčku nejlepších vůní.

Loňská novinka La Vie est Belle od Lancôme má úspěch jasný. Je totiž dost podobná jedné vůni jiné známé značky, která se také stala šlágrem, i tady na Arôme ji desítky z vás mají v žebříčku nejlepších vůní - L'Instant Magic od Guerlainu.

La Vie est Belle má také gurmánské srdce s vanilkou, jen to, co je v Instantu víc do mandlova, je zde víc do čokoládova a do nugátova. Vanilka je díky přítomnosti pačuli ostřejší a cukrovější. Zakulacená kosatcová pudrovost Instantu je zde nahrazena zakulacenou opojností jasmínu a pomerančového květu, ale trochu toho fialkového kosatce najdete i v La Vie. Celkový dojem z vůně je hladký a tulivý, a přestože jde o sladkou gurmánku, není vlezlá ani jinak závadná a doporučila bych ji i jako dárek naslepo (pochopitelně osobě, která ke sladkým vůním nevyjadřuje zvláštní odpor). S luxusní pralinkou se nedá udělat chyba.

Reb'l Fleur bych neřekla, že je gurmánská, ale takový ten uhlazený charakter má také. Nejvíc za to může kokos s vanilkou, ve směsi s ovocem z toho ovšem ze začátku vychází sladká žvýkačka. Docela dobrá žvýkačka, podotýkám, ale nic, co bychom necítili už tisíckrát. Sladká, ovocně vanilková vůně pro náctky. Ani toho kokosu tam bohužel není tolik, abych Reb'l Fleur doporučila jeho milovnicím.

Jestli chcete něco od Rihanny, doporučuji vyzkoušet raději mnohem zdařilejší Nude .


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Martula 10.08.13 07:38

Dle mého nosu - podobnost s Magic žádná. Snažila jsem se „něco“ najít, ale prostě to tam nemám. L´Instant Magic miluji, La Vie Est Belle mi nesedí vůbec. Souhlasím, že s Flowerbomb tam podobnost je - ta mě napadla první, když jsem La Vie zkoušela. Flowerbomb mi ale připadá povedenější svou přímočarou sladkostí, na nic si nehraje. U La Vie se nemohu zbavit pocitu, že se tvůrci snažili co nejlépe zavděčit většině dnešních spotřebitelek a dát tam všechno, co frčí. Sladká a výrazná, pronikavě ovocná (černý rybíz to jistí u -náctileté populace) a pro jistotu to podepřeme pořádnou dávkou pačuli, aby mohla vzniknout asociace s Angelem a aby kdo hledá našel i nesladkou zemitou dřevitost. K tomu skvělý marketing v podobě podpory herečky, kterou davy milují a líbivý nápaditý flakon - a hit je na světě :-)
Hit promyšleně líbivý a dotažený se vším všudy, to se musí nechat. Ale ne pro mě :-)

kubacis 04.08.13 09:35

No já snad budu muset La Vie Est Belle znovu vyzkoušet… Zkoušela jsem ji hned jak byla u nás v parfumeriích a teda žádný L'Instant Magic se určitě nekonal. Flowerbomb ano, ale taková „vyčpělejší“, prázdná Flowerbomb. Flowerbomb mi připadá jako taková cukrová kulička, La Vie Belle má cukrovou jenom tu krustičku, která když praskne, tak vyteče jen sladká voda. :nevim: Aspoň to byly mé prvotní dojmy, takže fakt budu muset znovu vyzkoušet.

jitulech 02.08.13 09:17

La Vie Est Belle je skutečně velmi podobná Flowerbomb. Mám ráda sladké vůně, ale ne tohoto typu. Na mě se rozloží do takové divné ulepenosti. Když už sladké tak Kenzo Amour, CHD Addict, zkrátka vanilkové gurmánky. A s Instantem podobu též neshledávám. :nevim:

macska 01.08.13 13:27

Za mě taky spíš Flowerbomb (nebo i ten Angel, letmo a zdálky) než L'Instant Magic. S drobným rozdílem, že Flowerbomb na sobě nesnesu, La Vie ano.

MonicaNY 01.08.13 12:31

@kakadu No, jasně - Attar Al Mohabba, tomu je nejpodobnější :) .

kakadu 01.08.13 08:43

Tak za mně podobnost ani omylem, 8o Magic je moje top vůně, La Vie mi ho vůbec nijak nepřipomíná, ten je pro mne dost vlezlý a nelíbí se mi.
Podobnost s Floverbomb tam ovšem je a to dost a ještě s arabkou Attar al Mohabba.

Ovšem to má už do Magicu hodně daleko.

Já zase stopy Magicu nacházím trochu v Princess Musk…

Příspěvek upraven 01.08.13 v 08:44

MonicaNY 01.08.13 01:10

@Sára Taky mám ten pocit, spíš Flowerbomb, „Magic“ by mě nenapadl ani ve snu… :think: , nemám to tam. V létě na mě ale nedrží, brzy se rozplizne do nakyslého nic, za to v zimě byl super :palec: .

Sára 31.07.13 22:55

La Vie Est Belle byla moji favoritkou loňské léto a to hlavně pro její výbornou výdrž, mě osobně spíše než L´instant Magic připomíná Flowerbomb a taky může typově evokovat Angela, kterého každý nemusí…

Haňoulík 31.07.13 19:53

Aniž bych se s Adou poradila, :mrgreen: tak právě dnes jsem si objednala sadu La Vie est Belle v akci a už putuje ke mně.
L'Instant Magic mám ráda, ale La Vie est Belle má rádo okolí.
Podmínkou nositelnosti však musí být obliba sladších vůní.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější