Lady Gaga přichází s vlastní beauty značkou. Na co se můžeme těšit?

Zpěvačka Lady Gaga, která svou image podtrhuje výrazným líčením, představila vlastní značku dekorativní kosmetiky Haus Laboratories. Díky spolupráci s obchodním gigantem tak bude k dostání po celém světě.

Pomocí make-upu objevila vnitřní krásu

Lady Gaga se stala další celebritou, která představila světu vlastní značku kosmetiky. Na sociální síti se zmínila o tom, že když byla mladší, neměla velké sebevědomí a nikdy se necítila krásná. Až díky kvalitnímu make-upu objevila svou vnitřní krásu. Gaga o kosmetice říká, že je určená pro všechny ženy, které chtějí být samy se sebou spokojené.

Nakupujte přes Amazon už teď

Kosmetika oscarové hvězdy bude vůbec první, která bude k dostání prostřednictvím internetového obchodu Amazon. Díky tomu získá značka globální rozsah hned od uvedení na trh a bude k dostání pouze online. V září by měla kosmetika Haus Laboratories putovat do sedmi zemí světa – USA, Velká Británie, Německa, Francie, Japonska a dalších.

Spolupráci se světovým lídrem v oblasti obchodu si Lady Gaga zvolila proto, že ostatní obchody si nadiktovaly podmínky, které nebyly v souladu s jejím přesvědčením. Amazon nechal zpěvačce zcela volné ruce.

Kosmetika Haus Laboratories bude k dostání na Amazonu od začátku září, ale předprodej začal už 15. července. V nabídce najdete kromě make-upu také víceúčelové sady na tváře, oči a rty.

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku

Nejčtenější