Lancôme: Hypnôse Homme

Pánská Hypnôse se mi líbila - bála jsem se, že to bude jen trochu přimužnělá verze dámské Hypnôse, kterou nemůžu vystát, ale naštěstí je jiná. Je dost levandulová a tím pádem patří spíš mezi jemnější pánské vůně, zároveň je ovšem dostatečně mužná, takže je na první počich poznat, že je pánská. Cítila jsem v ní i příjemný kožený podtón, přestože kůže není uvedená ve složení (takže jestli se vám líbí vůně s koženými tóny, Hypnôse zkuste), a trpkou zeleň.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

hadris 14.05.09 21:26

Neviem,ale mne to nesadlo,nieco priserne,tesil som sa,kedy to umyjem…

4xxx4 01.02.09 14:00

skvela vune,,mam ji,, hned jak jsem ji prvne ucitil v parfumerce, vedel jsem , ze to je neco extra, netuctovy :D

Mitzi 18.09.08 23:14

Připadá mi krásná, jsem zvědavá na nového „svěžího bratříčka“. Flakon je taky úžasně estetický a reklama s C.Owenem - jedna báseň! S dámskou Hypnose se nedá srovnávat, to je podle mého „zbytečná“ vůně, kterou si značka Lancome mohla odpustit, ale nemusíte se mnou souhlasit :) Tato pánská mi přijde originální, i když jsem ji díky poměrně silnému koření (cítím hlavně kardamom a Nové koření) ještě manželovi nenadělila ;-)

Garfield 02.12.07 23:25

Naprosto úžasně hořká a velmi, velmi mužná vůně.Kožený podtón necítím.Na papírku mě uchvátila, tak jsem testovala i na ruce a perfektně držela.

atyzek 27.11.07 21:21

Manžel ji dostane letos pod stromeček, oběma nám voněla v parfumerii pěkně. Popis vůně je doslova jak je napsáno v recenzi i s tím, že dámskou verzi taky nemusím, doslova ji nějak ani necítím.

Nejčtenější