Lidl zkopíroval Weledu, nabízí stejnou mandlovou řadu

Mandlová kosmetika Weledy se zjevně Lidlu tak zalíbila, že si „vypůjčil“ nápad i design pro svou značku Cien.

* Weleda, nebo Cien? Obě řady jsou mandlové a růžové. Foto z koláží: Instagram Weledacz / Najdislevu.cz

Mandlovou řadu Cien Sensitive teď najdete v kampani Lidlu od 22. července. V sympatickém, světle růžovém obalu seženete krém na ruce, pleťový krém, oční krém, čisticí pěnu 3v1 a tělový olej. Všechny kousky stojí pár desítek korun a mizí z regálu pěkně rychle.

Fanoušci značky Weleda nad tím ale kroutí hlavou – Lidl totiž zkopíroval balení i složení oblíbené řady, která vypadá téměř totožně jako její novější a levnější sestra Cien. Obě řady se pyšní vůní a účinky mandle a jsou vhodné pro citlivou pleť.

Rozdíl byste hledali marně. Lidlu nahrává velmi nízká cena, Weledě pak rozšířenější sortiment. Jejich mandlová řada obsahuje pleťový olej, čisticí mléko, hydratační krém, pleťový krém, dále také kousky pro citlivou pokožku: krém na ruce, tělové mléko a sprchový krém. Výrobky Weledy navíc seženete po celý rok, zatímco limitované kousky Cien obvykle zmizí během pár dní. Obě značky dostávají vysoká hodnocení v dTestech i u nás na Arome, například oblíbený mandlový olejíček od Weledy.

A které značce fandíte vy? Weledě, nebo Cienu?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Váš příspěvek
Andrea MP 25.7.19 16:25

Tak to jsem zvědavá, jak obstojí :) Mandlová řada od Weledy je super, ale Cien má některé produkty taky víc než super.

Nejčtenější