Lolita Lempicka: Lolita Lempicka Au Masculin

Dámská Lolita Lempicka je výrazná, fialkově sladká vůně s netradičním kořením. Při pohledu na složení Au Masculin mě jímala hrůza, protože je tam sladkostí požehnaně a ani fialky nezůstaly stranou.
Hned po nanesení je Au Masculin silně nesnesitelná a doporučuji tak půl minuty počkat, než k ní vůbec poprvé přičichnete. A potom se připravte na sice pánsky laděnou, ale velmi sladkou a celkem těžkou vůni, kořeněnou navíc tak, že si ji buď zamilujete, nebo ji poběžíte umýt se šťavnatými nadávkami na rtech. Fialky jsem moc necítila, je tam jen taková vzdálená příchuť, zato ostře nasládlá, lehce „větrová“ vůně anýzu vynikala dokonale. Cítila jsem i čokoládovou vůni pralinek s rumovou náplní a v základu vanilku s trochou cedru. Jestli chcete znát můj subjektivní názor, tak já jsem ji málem utíkala umýt, nesnáším anýz a nelíbí se mi ani takto řešené sladké vůně. Rumové pralinky jím jen v těžké nouzi. Au Masculin se vám bude líbit spíš pokud máte zálibu v čokoládově gurmánsky laděných pánských vůních, jako je třeba A*Men.
Výhrady bych měla k výdrži, přestože jde o na počich těžkou sladkou vůni, poměrně rychle mizí z kůže. Na druhou stranu, v silnější intenzitě už by mohla být smrtící.
(Pozn. ke složení: „barley water“ je nápoj, který se připravuje z krup a ochucuje obvykle citronovou šťávou a medem. Neptejte se mě, co dělají v parfému kroupy.)


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

aktivator 28.08.09 03:04

Nezamenitelna vona. Vo voni je citit brectan, ktory nikto nespomina. Je to skutocne velmi sladka a vyrazna vona. Co sa tyka vydrze, nesuhlasim s autorom clanku. Patri skor k tym co vydrzia. Le Male vdaka Levanduli tiahne skor k pudrovejsim vonam. Au MAsculine patri do foodfragrance a teda skor k spominanemu A*man alebo Rochas Man.

Luqas 01.05.09 10:36

pre mna jednoznacne identicke s la male,, nic prevratne

Dior 02.07.08 18:18

Zloženie:
Hlava: lístky brečtanu, fialka, vanilka
Srdce: aníz, rum, absint, pražené orechy
Základ: vetiver, cédrové drevo, pižmo

Búrlivé emócie. Au Masculin od Lolita Lempicka je ľahko zmyselná, drevitá, korenistá vôňa.

Dior 09.11.07 15:16

…manžel po skúšte tejto vône povedal, že je vhodná do golfového klubu…inak anýzu má skutočne požehnane, citim aj tie fialky a vanilku.....je to vôňa hooodne odlišná od klasickej Lolity, ale podobnosť sa nezaprie


Reklama


Reklama

Nejčtenější