Lush otevřela svou první prodejnu výhradně s parfémy

Britská kosmetická značka Lush v listopadu otevřela novou prodejnu v italském Toskánsku. Zaměřená je pouze na vůně.

Prodejna v srdci Toskánska

Značku Lush založil Mark Constantine se svou ženou. K mýdlům a kosmetice posléze přidali i vůně. Lush Perfume Library je prvním obchodem s parfémy této značky. Otevřený byl v historickém centru Florencie a najdete v něm veškeré vůně Lush, včetně nejnovější kolekce šesti parfémů.

Parfém na míru i exkluzivní kolekce

Kromě klasických parfémů mohou zákazníci vyzkoušet speciální vůně rozdělené podle temperamentu. Součástí jejich výběru je rituál, při kterém zákazník odpovídá na otázky a zároveň zkouší vzorky vůní.

Nová kolekce zase přináší šest vůní, které jsou inspirovány historií i městem samotným.

  • Sladká vůně Sappho obsahuje tóny tabáku. Byla vyrobena jako pocta antické básnířce, jejíž sošku značka Lush přidala do aplikace LUSH Labs. Avatar antické básnířky vás virtuálně provede Florencií, představí parfémy a seznámí vás s jejich příběhy.
  • Confetti je vůně inspirovaná svatbou francouzské královny Kateřiny Medicejské, o které se hovoří jako o nekrutější vládkyni Francie.
  • Nero oslavuje římského císaře Nera Claudiuse Caesara a název je odvozen také od neroli.
  • Frangipani vyniká příjemnými tóny vanilky a připomíná parfémy, kterými se kdysi neutralizovala vyčištěná kůže rukavic.
  • Fresh As je svěží vůně, jejíž název dává prostor fantazii. Každý si může doplnit, zda che být „čerstvý jako…“ Vůně se nese v duchu moderní městské renesance.
  • Kolekci uzavírá parfém Grassroots. Výtěžek z prodeje této vůně věnuje Lush charitativním organizacím.

Tyto vůně jsou zatím k dostání pouze v kamenné prodejně ve Florencii. Značka Lush však plánuje jejich prodej rozšířit také do dalších prodejen, a to pravděpodobně od února příštího roku.

Prohlédněte si vůně a parfémy Lush »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku

Nejčtenější