PR článek

Značkové vůně za zlomek ceny? Kde je nakoupit?

Asi každý z nás si při spojení slov luxusní parfém vybaví kinematicky perfektní reklamy na světové parfémy jako je Gucci Bloom nebo Dior J'adore s herečkou Charlize Theron. Když pak procházíme kolem Sephory, Douglasu nebo jiné parfumerie, s radostí si k oněm slavným flakonkům přivoníme. Kromě vůně nás ale u parfému zajímají i jiné faktory. Jaké?

Parfém Oui de Saphir a Sì od Giorgio ArmaniOui de Saphir parfém vs. Sì od Giorgio Armani. Zdroj: Redakce.

Příklad můžu uvést na parfému Sì od Giorgio Armani, který dostala má maminka k Vánocům. Elegantní flakón skrýval sofistikovanou vůni, kdy hlavními nótami vůně je černý rybíz, chypriš, vanilka a ambra. Vonné zařazení květinově chyprišová.

  • Hlava: listy černého rybízu
  • Srdce: růže, frézie
  • Základ: ambroxan, pačuli, dřevité tóny, vanilka

Pokaždé, když jsem mámu objala, vůni jsem cítila z jejího oblečení. Byla jemná, sladká a neuvěřitelně se k ní hodila. Párkrát jsem se jím navoněla i já a něžnou vůni jsem cítila z oblečení i po pár dnech. vyhovoval i mně. Extrémně dlouhá výdrž a krásná vůně šly pak ruku v ruce. Rozhodla jsem si ji tedy také pořídit. Přišla výplata a šťastná jsem běžela do Douglasu, který mám hned vedle práce. se na mě z dálky regálu usmívalo a já jej hned šla prozkoumávat, ale pak mé oči sjely na cenovku… Hořká pachuť, vracím parfém na poličku a jdu domů. Cena pro mě byla příliš vysoká na to, abych si parfém pořídila.

Přesto mi to nedalo a hledala jsem alternativu, až jsem narazila na převodník. Krásné vůně nabízejí parfémy od španělských značek Saphir a PURE, které mají podobný základ jako světové parfémy. Našla jsem tedy alternativu k , a to Oui de Saphir. I hodnocení této parfémové alternativy není špatné, líbí se i Aromegirls.

kuciiinka : Krásná květinová vůně, která má opravdu celodenní výdrž. Flakonek má zajímavý design a dobře se drží. Já osobně jsem velmi spokojená. Nejenom, že vůní cítím po celý den, ale i okolí ji chválí. Je opravdu lehká, na jarní či letní počasí úplně ideální.

elis_ramb_beauty : Vůně připomínající Armani Si se povedla. Pokud nejste zkušený znalec, od originálu ji těžko rozeznáte. Pokud si nepotrpíte na značky, toto pro vás bude skvělé.

Oui de Saphir parfémVýkon, cena, kvalita je prostě k neporovnání. Zdroj: Redakce.

Oui de Saphir

  • Hlava: listy černého rybízu
  • Srdce: frézie, růže
  • Základ: ambroxan, dřevité tóny, pačuli, vanilka

Oui de Saphir je o čtvrtinu levnější než originál od Armaniho, navíc má ještě větší flakón, takže se nemusíte bát, že by vám rychle zmizel. Parfém jsem tedy bez váhání objednala a čekala. Když přišel, jednu ruku jsem si jím navoněla a druhou pak na návštěvě u mámy jejím . Nepoznala rozdíl a já téměř také ne. Výdrž je luxusní a parfém voní tak stejně, jak jen to jde. K tomu je i flakonka povedená.

Závěrem bych tedy chtěla říct, že jsem ráda, že existuje něco jako převodník u Krásných vůní, protože i já si můžu pořídit parfém, po kterém toužím, ale nemůžu si ho finančně dovolit. Myslím si, že Krásné vůně jsou alternativou všech studentek, pracujících žen a všech těch, které si prostě „originální“ parfém nemohou dovolit.

Vybrat si můžete z nepřeberného množství parfémů a velikostí, očekávat pak sestřenici originálu a počítat s dlouhou výdrží.

Vyberte si vlastní vůní »

Témata článku

Nejčtenější