Recenze: Stojí pleťové sérum LOUKA od Manufaktury za to?

Kvítí a bylinky z českých a slovenských luk. To je nová řada Louka od Manufaktury. Co na Anti-pollution & Anti-aging pleťové sérum Louka „řekla“ má citlivá, stárnoucí a suchá pleť se sklony k alergickým reakcím?

* Anti-pollution & Anti-aging pleťové sérum LOUKA: příroda na váš obličej.

Manufaktura toto jaro přichází s řadou Louka. Obaly všech kosmetických výrobků z této řady evokují takový ten pocit, který máte jen ve chvíli, kdy za jasného slunného teplého dne stojíte uprostřed louky, slyšíte bzučet včely a v nose cítíte tu nezaměnitelnou vůni rozkvetlé lučních květin. V tu chvíli vnímáte, jak obrovskou sílu má příroda. A právě tuto sílu Manufaktura vložila do své řady Louka. Alespoň já mám ten pocit! Vyzkoušeno mám Anti-pollution & Anti-aging pleťové sérum Louka.

Město? Šeď, smog, prach, tíha civilizace…

Život ve městě dává naší pleti pěkně zabrat. A pak, po dlouhém dni, otevírám lahvičku ochranného a omlazujícího pleťového séra Louka s anti-pollution a anti-aging komplexem. A ocitám se uprostřed rozkvetlé louky… Sedmikráska, ostropestřec, řepík, pampeliška a k tomu další rostlinné složky. Vůně je velmi příjemná, skutečně bylinná.

Rozhodně nečekejte umělou a přeexponovanou vůni. Tady naopak opravdu cítíte přírodu. Odér je lehce lékárenský, a to právě díky bylinkám. Pro mě Louka od Manufaktury patří rozhodně k těm záležitostem, kterých se nemohu dostatečně načichat. Po použití zanechává sérum jemný bylinný opar vůně, který váš nos a vaše smysly zaznamenávají ještě notnou chvíli po aplikaci séra.

Jednoduchá aplikace díky kapátku

Sérum lze používat kdykoliv během dne. Já ho používám ráno i večer. Potřebné množství kápnete praktickým kapátkem na čistou pleť obličeje a rukou nebo tampónkem vmasírujete krouživými pohyby.

Sérum Louka na vaší pleti vytvoří jakýsi štít, který městské špíně nedá šanci. Zároveň by mělo být omlazující. Píši „mělo by“, protože nemohu s jistotou říci, že má – 40 let stará – tvář omládla, ale každopádně se po použití séra cítím dobře. I moje velmi suchá pleť je hydratovaná! Tvář je ošetřená, barevně sladěná – fleky mizí, navíc je chráněná před UV zářením. To se bude hodit v nadcházejícím létě.

Mám velmi citlivou pleť se sklony k alergickým reakcím, zejména po kosmetice. Nebudu vás napínat, Manufaktura Anti-pollution & Anti-aging pleťové sérum Louka žádnou nežádoucí alergickou reakci nepřineslo!

Co já na to? A co vy na to?

Mě to baví, pleťové sérum Louka dělá každý můj všední městský den nevšedním. Je provoněný bylinkami, přírodou, jarem i létem a prosluněný sluncem. Zkouším i další výrobky z této rozkvetlé řady. Vyzkoušejte je také!

  • Cena: 395 Kč
  • Hodnocení: 5/5

Jakou řadu od Manufaktury jste si oblíbili?

Autor: Redakce

Kosmetické recenze, názory a tipy – to je Arome!

Váš příspěvek

Nejčtenější