Maska na vlasy Orofluido: Zázrak, nebo předražený propadák?

Masky na vlasy jsem začala používat poměrně nedávno, takže experimentuji a hledám. Ovšem ne všechny jsou trefou do černého...

* Maska na vlasy od značky Orofluido zklamala.

Poslední dobou narážím na fakt, že vyšší cena opravdu nemusí znamenat, že mi daná kosmetika sedne a bude tou nejlepší na světě. Potvrzuje to maska na vlasy značky Orofluido pro přírodní nebo barvené vlasy.

Zarazit mě mělo už to, že je určená pro oba typy vlasů, což moc nedává smysl. Každopádně mi uhranul obal masky, který působí luxusně, a proto jsem se rozhodla ji vyzkoušet.

Po otevření mě nemile překvapil chemický odér, který se z butely linul. Značka slibuje příjemné vanilkové aroma, ovšem v tomto případě tomu tak určitě není. Zklamání pokračovalo při smývání. Rozhodně jsem neměla pocit, že by mi maska vlasy hloubkově hydratovala. Abych ale jen nelamentovala: po vysušení a vyfoukání mi přišly lesklejší. Bohužel to nestačí, takže příště raději sáhnu po levnější a účinnější variantě.

Cena: 450,–

Vyzkoušeli jsme také masku na vlasy s hedvábnými proteiny. Jak dopadla »

Autor: Dominika

Dominika je rtěnkový maniak, doma má už přes dvacet odstínů. Baví ji experimenty v líčení a nebojí se extravagance. I v kosmetice přeci platí: „Žiješ jen jednou!“.

Váš příspěvek
Waterfall 08.01.19 20:14

Nemám zkušenosti s maskami, ale ten olej je skvělý. Mám dlouhé jemné vlasy , jemnost kompenzuje to, že jich je opravdu hodně, po oleji se mi úžasně rozčesávají, krásně voní a vůbec nemastí. Bez něj se dredují, nedají se rozčesat. Za mě super :)

CathB 02.01.19 12:58

Když mi něco nesedne, říkám si, že tomu zkusím dát ještě šanci a příště budu mít štěstí. Když ale vidím povšechné reakce na výrobky Orofluido, řekla bych, že to nebude ten případ. :D

Kdo mě zná, ten ví, že jsem zkoušela ten jejich vychvalovaný žlutý/zlatý šampon. A byl to totální propadák. (A snad i jediný případ, kdy jsem litovala utracených peněz.)

Takže ano, souhlasím. Vyšší cena (zvlášť v tomto případě) vůbec nezaručuje kvalitu.

cernakrajka 28.12.18 19:23

Orofluido

Naprosto souhlasím. Měla jsem Orofluido olej a byl to propadák. Byl hutný, na vlasy (na vzdory tomu že je mám husté a pevné) poměrně těžký, vlasy neošetřil, jen zmastil a zatížil. A to jsem mu dala šanci asi 15×. A letěl do koše. Zůstávám u své Welly. To je jiný kafe.

Nejčtenější