MiniRecenze: Zvládnou dvě kapky příliš tekutého make-upu prozářit pleť?

Po návratu z dovolené jsem byla ráda, že mám doma i tmavší odstín make-upu než 01. To nejtmavší, co jsem ve své sbírce našla, byl rozjasňující Pure Light od Yves Rocher v odstínu 300 Beige. Drapla jsem po něm jako piraňa.

Pure Light je až příliš tekutý a kdyby neměl kapátko, jeho nanášení by bylo složité. Dvě kapky však bohatě stačí na sjednocení a lehké rozjasnění pleti. Make-up se vpíjí do pokožky a velmi jemně kryje, takže pokud potřebujete zamaskovat pupínky, černé kruhy pod očima nebo jiné nedokonalosti, musíte použít korektor.

Nemáte s ním nepříjemný mastný pocit ani povlak na pleti, nevysušuje. S kvalitní bází pod make-up vypadá hezky až 6 hodin. Vyrobený je bez použití parabenů, silikonů a alkoholu, navíc přes 90 % jeho složek je přírodního původu, což je velké plus.

Cena: Běžně stojí 429,–, ale často bývá v akci s 30% slevou. Doporučuji proto počíhat na výhodnější cenu.

Máte s make-upem Pure Light zkušenost? Podělte se s námi o ni »

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.