MiniRecenze: Zázrak, nebo předražený kelímek oslazeného medu?

Pleťová maska od Skinfood za téměř čtyři stovky je určená pro suchou pleť, kterou má hydratovat. Není ale ve skutečnosti jen velmi drahým kelímkem medu s cukrem? Musela jsem ji vyzkoušet.

Při míchání domácích pleťových masek jsem už med dávala dohromady s bílým jogurtem, tvarohem i avokádem. Jednou jsem dokonce zatoužila po ryze medové masce, tak jsem se pokusila ho na obličej nanést samotný, ale hodně stékal, takže jsem se po chvíli v koupelně lepila k podlaze.

Vyzkoušejte některý z našich receptů na domácí pleťové masky »

Když jsem pak v Sephoře viděla pleťovou masku Black Sugar Honey Mask Wash Off od Skinfood, nemohla mi ujít bez vyzkoušení. Natěšená na příjemný zážitek jsem se doma ihned odlíčila a otevřela kelímek. Jeho obsah nevypadá zrovna vábně a má také řidší konzistenci. Nicméně nestéká a při aplikaci díky černému cukru působí jako jemný peeling. Vůně nezklamala, je tak nádherně sladká, že toužíte ochutnat.

Maska má pomocí manukového medu pleť hydratovat. Musím potvrdit, že to splňuje na jedničku. Když ji po patnácti minutách smyjete, máte tendenci si na obličej neustále sahat, protože je jako samet. Navíc vás všude provází ta dokonalá vůně.

Po čtyřech týdnech pravidelného používání je moje pleť ve viditelně lepší kondici. Mnohem méně mě trápí šupinky i velmi suchá pokožka kolem nosu.

Cena: 390,–

Autor: Jana

V jejím kosmetickém arzenálu hraje prim přírodní kosmetika a neobejde se bez výrazných rtěnek. Doma jich má pěknou sbírku v různých odstínech červené.