MiniRecenze: Existuje ideální tvářenka?

Máte na svém kosmetickém stolku ten pravý odstín tvářenky? Já jsem ho konečně po několika letech hledání našla...

* Tvářenka MAC v odstínu Tenderling.

Značka MAC nabízí tvářenky s pěti různými texturami. Já jsem sáhla po odstínu Tenderling s texturou sheertone.

Sheertone je jeden z nejoblíbenějších finišů a je určený především pro začátečníky, protože není přehnaně pigmentovaný a vytvoří hodně jemný, difúzní efekt.

Tuhle tvářenku jsem si vybrala hlavně z toho důvodu, že je nenápadná a má teplejší podtón, který na některém světle vypadá až oranžově. Potvrdilo se mi, že se hodí k většině líčení a působí jako zastřená růžová s kapkou oranžové.

Na tváři vypadá přirozeně. Nemá vysokou pigmentaci, proto nemám problém s tím, že bych vypadala jako Marfuška. Při nanášení si s intenzitou můžu vyhrát a pokud chci výraznější barvu, dá se bez problémů navrstvit. Tvářenka drží celý den a nedělá fleky.

Používám ji už několik let a vracím se k ní několikrát v týdnu… i přes to, že mám doma tvářenek opravdu hodně.

Cena: 730,–

Jaký odstín tvářenky je ideální pro vás?

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.

Témata článku

Váš příspěvek
Brach 15.12.18 12:51

To teda nehodlám dát za tvářenku 700,– to po mě nikdo nemůže chtít. Mám se ráda, ale tohle je naprosto zbytečný :oops: tudíž článek na nic

Příspěvek upraven 15.12.18 v 12:51

Nejčtenější