MiniRecenze: Hororové laky na nehty aneb čím se raději nelakovat

Lakování nehtů beru jako relaxaci a poctivě si tento rituál užívám. Jiné to nebylo s následujícími laky. Dokud nepřišlo nepříjemné překvapení...

V případě Trend IT UP Soft Matte v levandulovém odstínu jsem byla nadšená z matného efektu, který byl před cca dvěma lety velkou novinkou. Jenže… po dvou poctivých vrstvách a řádném zaschnutí jsem si potřebovala umýt vlasy, což jsem zjevně neměla dělat. Přesně po třech hodinách a jedné umyté hlavě se mi lak nehezky oloupal, a mně tak zbyly pouze oči pro pláč. Tohle se prostě nepovedlo.

V druhém případě jsem dala šanci řadě Bold Glitter také od Trend IT UP. Postačila mi pouze jedna vrstva, takže jsem si v duchu říkala, že by hodnocení nemuselo být tak špatné, a dokonce bych značce odpustila přešlap v podobě matného laku. Po třech dnech se mi lak maličko ošoupal, takže jsem si ho chtěla odlakovat a znovu nanést. Jenže (opět)… I když jsem měla ruku ponořenou půl hodiny v odlakovači, nešel dolů. Zoufale jsem se pokoušela odlakovat i lihobenzínem, ale glitterové částečky pořád držely jako přikované. Teprve po opilování i s pěknou porcí mého nehtu se mi podařilo lak sundat a jako bonus si poničit nehtové lůžko.

Cena: 40,– za jeden

Autor: Dominika

Dominika je rtěnkový maniak, doma má už přes dvacet odstínů. Baví ji experimenty v líčení a nebojí se extravagance. I v kosmetice přeci platí: „Žiješ jen jednou!“.