MiniRecenze: Hororové laky na nehty aneb čím se raději nelakovat

Lakování nehtů beru jako relaxaci a poctivě si tento rituál užívám. Jiné to nebylo s následujícími laky. Dokud nepřišlo nepříjemné překvapení...

V případě Trend IT UP Soft Matte v levandulovém odstínu jsem byla nadšená z matného efektu, který byl před cca dvěma lety velkou novinkou. Jenže… po dvou poctivých vrstvách a řádném zaschnutí jsem si potřebovala umýt vlasy, což jsem zjevně neměla dělat. Přesně po třech hodinách a jedné umyté hlavě se mi lak nehezky oloupal, a mně tak zbyly pouze oči pro pláč. Tohle se prostě nepovedlo.

V druhém případě jsem dala šanci řadě Bold Glitter také od Trend IT UP. Postačila mi pouze jedna vrstva, takže jsem si v duchu říkala, že by hodnocení nemuselo být tak špatné, a dokonce bych značce odpustila přešlap v podobě matného laku. Po třech dnech se mi lak maličko ošoupal, takže jsem si ho chtěla odlakovat a znovu nanést. Jenže (opět)… I když jsem měla ruku ponořenou půl hodiny v odlakovači, nešel dolů. Zoufale jsem se pokoušela odlakovat i lihobenzínem, ale glitterové částečky pořád držely jako přikované. Teprve po opilování i s pěknou porcí mého nehtu se mi podařilo lak sundat a jako bonus si poničit nehtové lůžko.

Cena: 40,– za jeden

Autor: Dominika

Dominika je rtěnkový maniak, doma má už přes dvacet odstínů. Baví ji experimenty v líčení a nebojí se extravagance. I v kosmetice přeci platí: „Žiješ jen jednou!“.

Váš příspěvek
CathB 19.9.18 21:27

Za mě jednoznačně Miss Sporty. Teď mám nově ještě Oriflame The One a taky drží dost dobře (přežije i saponát).

HappyGirl23 18.9.18 13:28

V této cenové kategorii mám nejradši Miss sporty, u jiných značek mi lak nevydrží pěkný ani 3 dny a to vždycky používám podklad i vrchní lak :nail:

Ukulemba 17.9.18 23:56

Miluju trend IT up

Za mě jsou laky této značky za tuhle cenu nejlepší z drogerie. Mám kolem 30 kousků a používám je prakticky nejvíc. Matný mám jeden a neměla jsem s ním problém i když je fakt, že se chová trochu jinak než klasické laky. Trpitkove laky, to je myslím u všech stejně. Ty prostě jdou odkalovat velmi špatně ať máte jakoukoliv značku. Pro mě je tahle značka top co se laku týče. Výdrž z top coatem při běžném režimu života 3-4 dny koukatelne pak je nutná oprava nebo prostě odlakovat. Což myslím je na drogerii za tu cenu fajn. :-D

Nejčtenější