MiniRecenze: Poradí si mandlový olejíček od Weledy s odlíčením?

Micelárky sice nečistoty a líčení stáhnou, ale pro moji citlivou pleť nejsou žádnou hitparádou. Ani jedna z vyzkoušených mi nesedla natolik, abych se k ní vrátila. U mandlového olejíčku od Weledy je to jinak. V první řadě je přírodní, takže neobsahuje žádnou chemii, navíc si s odlíčením opravdu poradí (i s voděodolnými produkty).

Po jeho použití je pleť jemná a případná podráždění zklidněná. Film, který na pleti vytváří, není nepříjemný. Výhodou také je, že ho můžete použít i k regeneraci. Odličuji proto spíše odličovacím mlékem a olejíček nanáším až po něm jako závěrečnou tečku, která se postará, aby moje pleť byla v dobré kondici.

Ze stejné řady používám ještě mandlový krém a ten si také nemůžu vynachválit. Velmi jemně voní, rychle se vstřebává a hravě si poradí se suchými místy, přičemž nezatíží ta mastnější. Pokud vás tedy trápí smíšená pleť jako mě, zkuste ho, určitě si s ním padnete do noty.

Cena: olejíček okolo 350,– a krém okolo 200,–

Podívejte se na další recenze mandlového olejíčku od Weledy »

Autor: Jana

V jejím kosmetickém arzenálu hraje prim přírodní kosmetika a neobejde se bez výrazných rtěnek. Doma jich má pěknou sbírku v různých odstínech červené.

Váš příspěvek
Blaninek 3.7.18 08:05

Olejicek na odolnou rtenku fakt super, ale rasenku jsem drela, musela jsem sahnout po micelarce. Skoda ze nemam mleko, mozna to byla opravdu dobra dvojka ;-)

Andrea MP 2.7.18 18:47

Taky mám ráda celou řadu,a le ten olejíček je nejlepší. Je fajn nedřít víčka chemkou a odlíčit se něčím, co ještě regeneruje. :srdce:

Beautygabu 1.7.18 11:34

Celou mandlovou řadu znožňuju! Krém je skvělý i na mou mastnější pleť a olej si poradí i se super odolnými rtěnkami typu Dermacol 16h a Maybelline Super Stay Matte Ink :) Pecka! :inlove:

Nejčtenější