Konečně voňavá řasenka: Objemový zázrak od Max Factor

Přiznám se, že řasenky na objem a natočení ve mně vzbuzují obavy. Většinou totiž skončím se slepenýma očima. O to víc mě překvapila Rise&Shine.

* Kartáček pročeše a zahustí řasy, dá se s ním skvěle vrstvit.

Voňavá maskara

Nová baculatá řasenka od Max Factor si říkala o krutou recenzi – objemové řasenky mě obvykle zklamou, respektive jejich kartáčky. Hustota vláken mi totiž připomíná drsné kartáče v myčce aut… a hlavně místo dodání objemu spíš slepí řasy jak lepidlo.

Kartáček Rise&Shine ale vypadal slibně, má tvar osmičky, tedy vcelku typický pro řasenky na zvětšení objemu. Barva však na něm „necuckuje“ a kartáček vypadá čistě (později jsem zjistila, že i při pravidelném používání). Už předem jsem tedy měla naději, že moje řasy pročeše, pořádně obarví a přitom neobalí lepivou vrstvou.

Verdikt: Zhuštění na jedničku

Rise&Shine má ode mě velké plus za svoji vůni. Tady Max Factor přidal zřejmě lehkou parfemaci, která mi připomíná okurku nebo aloe vera. Jemné aroma oči nijak nedráždí, po nanesení ho už vůbec necítíte. Zkrátka vám jen zpříjemní ranní líčení.

Ze sytosti, výdrže a i slibovaného objemu jsem nadšená, jen natočení řas by mohlo trochu víc zaválet. Opakování vrstev jde snadno, jen bacha, abyste to nepřehnali. Velký objem řas je sice návykový, ale samozřejmě musíte počítat s tím, že opticky zkracuje. Průměrně dlouhé (nebo dokonce krátké) řasy proto nevrstvěte příliš. Max Factor mě každopádně přesvědčil, že v řasenkách je třída. Rise & Shine obstála skvěle a schytává ode mě 5 hvězd z pěti.

Cena: 229 Kč

Jaké objemové řasenky ještě stojí za to?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Váš příspěvek

Nejčtenější