MiniRecenze: Fresh Blossom rozehrává hru ovoce i květin

Fresh Blossom mě z DKNY baví nejvíc. Oproti klasickému zelenému jablíčku se mi líbí pudrový nádech a trvalá svěžest bez sládnutí.

Růžová Donna Karan startuje příjemně ovocně a velmi rychle se usazuje do konvalinky a jasmínu. Nečeká vás žádné brutální květinové zesládnutí, obsažená růže zůstává po celou dobu zkrocená. I proto leckomu připadá Be Delicious Fresh Blossom velmi nenápadný, až nerozpoznatelný parfém. Mně osobně vyhovuje právě jeho jemnost.

Za největší nevýhodu považuju naprosto mizivou výdrž (ostatně to mají společné všechny karanky). Večer ji po celém dni sotva ucítíte, protože v základu neobsahuje pořádně nosné ingredience, pouze pleťový akord a světlá dřeva. Abych ale DKNY nekřivdila, na oblečení zvládne vonět dva tři dny. Jen ta kůže potřebuje stále novou dávku čerstvého květu…

Cena: okolo 700,– za 100 ml

Přečtěte si další názory na parfém Be Delicious Fresh Blossom »

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Váš příspěvek

Akorát že takových „článků“ se objeví denně v diskusi dvacet od různých přispěvatelek a většina z nich je výživnjších a na zajímavější vůně… :(

HappyGirl23 04.09.18 16:44

Z novějších jemnějších vůní doporučuju třeba Elizabeth Arden White tea :kytka:

hafik 04.09.18 16:29

Paráda, konečně někdo pochopil, že jsme na Arome a udělal recenzi na vůni :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Jablíčka od D.Karan na mně nikdy nedržela, což mě moc mrzí. Jsou to fakt vůně na léto, na parna, kdy nechci nikoho obtěžovat svojí vůní.

Mončo, zkus něco z vůní, novinek a napiš prosím recenzi :rose: :rose:

Příspěvek upraven 04.09.18 v 20:09

Nejčtenější