MiniRecenze: Moschino Stars jako suvenýr z Londýna. Byla to správná volba?

Mám ráda parfémy, které jsou charakteristické a jen tak někdo se s nimi v mém okolí nevoní. Moschino Stars jsem si přivezla z Londýna a pokaždé, když se s ním navoním, vracím se zpět do pulzujícího města plného moderny i dávných viktoriánských dob.

Vůně začíná ostřejším citronem, který malinko štípne do nosu a přivodí vašim smyslům šťavnaté osvěžení. Následně se ke slovu dostane konvalinka s příměsí jasmínu a obalí vás éterickou smyslností. Exotický punc vůni dodávají chvějící se podtóny živočišné ambry a zklidňujícího vetiveru.

Parfém se hodí pro pozdní večeře při svíčkách v oblíbené restauraci i pro okázalé společenské události. Dodá tajemný háv smyslnosti s nadpozemskou přitažlivostí a koketní touhou rozehrát rošádu večera.

Cena: okolo 620,– za 50 ml

Máte zkušenost s parfémem Moschino Stars? Podělte se s námi o svůj názor »

Autor: Dominika

Dominika je rtěnkový maniak, doma má už přes dvacet odstínů. Baví ji experimenty v líčení a nebojí se extravagance. I v kosmetice přeci platí: „Žiješ jen jednou!“.

Témata článku

Váš příspěvek

@Admin Arome.cz
No a ty smysly jsou které teda? :D

Blaninek 14.09.18 09:57

Taky jsem měla možnost ji vyzkoušet a já z ní nejvíce cítím konvalinky, stejně jako bych vešla do lesa na jaře. Příjemná vůně.

Admin Arome.cz 13.09.18 09:20

Dobrý den, Romano,

děkuji za upozornění, vypadlo mi z textu slovíčko :)

Mějte se hezky, :kytka:

Dominika

Jakým že přesně smyslům přivodí šťavnaté osvěžení?

Nejčtenější