Přírodní složení a božská vůně... Jde to vůbec?

Může kosmetika vonět, i když do ní není přidaný chemický koktejl? Vyzkoušeli jsme dva sprchové gely a tělové mléko. Přesvědčily nás?

Tyhle tři krasavce od Kneippu jsme vyzkoušeli.Tyhle tři krasavce od Kneippu jsme vyzkoušeli.

Šťastné léto třeba i v zimě


Svěží citrusy, po kterých sprcháč Šťastné léto voní, potěší opravdu hlavně v létě, ale vzhledem k tomu, že nepůsobí uměle, je příjemná i v případě, kdy venku sněží. Na smysly působí povzbudivě, takže se mi tenhle sprcháč osvědčil hlavně na ranní sprchu, kterou si dávám, když se nemůžu probrat. Navíc vůni cítím ještě dlouhou dobu poté, co vyjdu z domova.

Mandlové květy nejen pro citlivou pokožku


Ta vůně! Tělovému mléku Mandlové květy přihrála plusové body hned na první dobrou. Na rozdíl od většiny běžných „navoněných“ kosmetických přípravků mě do nosu nepraštila parfemovaná chemička, ale příjemné aroma mandlí. Výhoda přírodní kosmetiky…

Dopřávám si ho vždy po večerním sprchování a musím říct, že už zhruba po týdnu jsem si všimla vyhlazenější, hebčí a jemnější pokožky. Obzvlášť teď v zimě ji mám velmi suchou, a tak mi Kneipp s touhle vyživující bombou přišel opravdu vhod.

Krém má lehčí konzistenci a velmi snadno se roztírá. Jen se vstřebáváním už je to trošku horší – vsáknutí do pokožky trvá déle, než jsem u jiných tělových mlék zvyklá. Tohle jediné mínus ale pozitivní účinky rychle vyváží.

Dobrá nálada do každého počasí

Na ráno se hodí citrusové Šťastné léto, na večerní koupel zase sprchový gel Dobrá nálada. Už v práci se těším na svůj kousek pohody, kdy se naložím do vany a prohřeju si celé tělo.

Dobrá nálada od Kneippu je k pokožce jemná a něžná, zanechává ji krásně čistou a vláčnou… jako stvořenou k pohlazení.

Miluji voňavé sprchové gely, jenže kvůli ekzému jsem se jich musela vzdát. S Dobrou náladou, která obsahuje olej ze sladkých mandlí, grapefruitu a pomeranče, už ale nemusím volit mezi podrážděnou a hladkou pokožkou. Díky přírodnímu složení se alergické reakce bát nemusím.

Cena každého z nich: do 120,– za 200ml balení

Sprchové gely a tělové mléko od Kneipp hýří barvami!Sprchové gely a tělové mléko od Kneipp hýří barvami!

Jaký je celkový dojem?

Všechny tři mě překvapily kvalitou složení, stejně jako svým úchvatným aroma. Ráda se hýčkám a k tomu mi Kneipp přijde naprosto ideální. Při jeho používání jsem se cítila jako bohyně. Cena není jinak astronomická, za dobrý přípravek mi nevadí si připlatit. V tomto případě toho ani trochu nelituji.

Podívejte se na všechny recenze kosmetiky Kneipp »

Autor: Lucka

V jednoduchosti je krása – Lucka ji má ostatně ráda v oblékání, líčení i vztazích. Zároveň je hravé stvoření, takže občas nahodí rudou rtěnku, výrazné stíny, nebo dokonce cosplay.