My Burberry & Hugo Boss Ma Vie: recenze

Už budu muset taky vytáhnout z kufříčku nějaké starší vzorky. Ne že by mě zkoušení novinek nebavilo, přijít do parfumerie a vidět nový flakon, který jsem zatím znala jen ze zpráv o chystaných vůních, má svoje kouzlo, ale... To jsou pořád jen samý kytičky!

Kytičkové - ani se mi nechce říkat „květinové“ - vůně jsou očividně stále oblíbené a trendy, protože se vyrábějí jako na běžícím pásu. Přemýšlela jsem, jestli na vůně, které jsem dnes vyzkoušela, vůbec psát recenzi, protože o nich nebudu moct napsat nic moc objevného, ale pak jsem si uvědomila, že by vlastně mohlo jít o tipy na dobré univerzální dárky.

Hugo Boss přidal další barvu do řady, která začala vůněmi Nuit a Jour. Novinka Ma Vie je tlumeně růžová a růže je také její hlavní složkou.

Popis dělí složení Ma Vie nikoli do obligátní hlavy, srdce a základu, ale do tří skupin: „modernita“, „ženskost“ a „sebevědomí“. Moderní ingredience zastupuje kaktusový květ, ženské růžová frézie, jasmín a růžová poupata. Sebejistotu vám dodají hřejivá dřeva a cedr.

Na mě z Ma Vie nedýchala ani sebejistota, ani kaktusový květ, ale čistá mladá ženskost. Jak už jsem předeslala, vůně je taková květinková: voní po čisté růži, čistých fréziích a čistém bílém pižmu. Je to hezké a romantické, i když ne nijak objevné. Skvělý dárek pro mladou ženu.

My Burberry je charakterem podobná, ale působila na mě o něco dospěleji. Podle propagačních textů má být My Burberry parfémovou variantou ikonického trenčkotu: klasická, elegantní a flexibilní, nositelná podle toho, jak a kam se její majitelce zrovna zachce.

Také My Burberry obsahuje růži, konkrétně damašskou a stolistou, a frézii, proto ta podoba s Ma Vie. My Burberry však působí sofistikovaněji. Kromě růže a svěžího hrachoru v ní ucítíte pačuli a také pižmo, které je však lehce „živočišnější“, působí jako druhá kůže. My Burberry na mě působila skutečně příjemně a pokud se bude dobře prodávat a budu ji potkávat častěji, nebude mi to vadit. Doporučila bych jako dárek pro ženy všeho věku.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

micuska6 15.12.14 10:35

@Ada, dúfam, že Ťa niektoré členky neodradili od písania článkov. Chýbaš tu.
Teším sa na ďalšie písmenká, ktoré sa vykľujú spod Tvojej ruky.

Raivana 10.12.14 10:03

My … Má velkou výdrž, je jiná, líbí se mi, mám ji  :dance:

smile-tracy 25.11.14 10:39

Ma Vie si dovedu představit coby vcelku příjemnou a neobtěžující vůni na každodenní nošení do práce. My Burberry mě osobně nijak neoslovila a navíc odrazuje naprosto nezajímavou a hlavně neoriginální lahvičkou bez nápadu. Všechny kostky Chloé, Lancome la vie est belle… samé omašlené flakony. Už by stačilo. :roll:

mimi 08.11.14 20:26

ma vie sa na mne rozlozila ako, s prepacenim „prepotene podpazusie“ :mrgreen: pojdem ju vsak vyskusat este raz, som zvedava, co to urobi.
Biela sa rozvonala najprijemnejsie, a cierna mala slabu vydrz, vyprchala velmi rychle a potom zostal len drogerkovy zaavan nasladleho „nic“

Venea 27.10.14 14:20

tak mě třeba My Burberry přijde zrovna celkem jiná, než momentální nudná produkce květinových vůní, ale proti gustu :-) a flakonek je perfektní, vršek vypadá jako burberry knoflík, mašlička to hezky doplňuje a i krabička je jako by texturou podobná legendárnímu trenčkotu

naopak Ma vie jsem zkoušela na letišti cestou na dovolenou a jak jsem si myslela, že bude pěkná, tak to pěkné vydrželo tak pět minut a pak nějak divně zkysla…

a podobné mi nepřijdou ani trochu

navíc obecně musím říct, že podle mě, aby člověk mohl napsat sofistikovanou a věrohodnou recenzi, tak to chce vlastnit vzoreček a ideálně několikrát vyzkoušet na kůži, papírky a nebo rychlé zkoušení v parfumerii klape, teda aspoň toliko moje zkušenost

Příspěvek upraven 27.10.14 v 14:22

Bambitka9mm 23.10.14 21:27

My Burberry má kdoule, ale ne koule! Jestli ji potkám, ani nebudu vědět, že je to ona. A víte proč? Protože si ji nepamatuju! A jen to už je prů… jako vrata.

Jen zkrátka vím, že nevoněla…jak s tímhle někdo může vytáhnout, hoši…dívky, ženy…za tohle by měl být dotyčný o hlavu kratší…

A ještě opičkují s flakonem (no ta béžová letí a Chloe to dokázala). Tvrdím, že budou další limitky, ale nedosáhne to kýženého efektu. :twisted:

Přidat komentář

Nejčtenější