Nová vůně od Armaniho symbolizuje vlastní cestu k lepším zítřkům

Značka Armani uvádí na trh zbrusu nový parfém s názvem My Way. Vůně je vyvinuta s ohledem na udržitelnost a odpovědnost vůči životnímu prostředí. Vystačíte si pouze s jednou lahvičkou, kterou můžete opakovaně doplňovat. Čím ještě tato novinka překvapí?

S ohledem na životní prostředí

Giorgio Armani je pojem, který má ve světě krásy nezastupitelné místo. V módě i kosmetice se značka vždy snažila jít svou vlastní cestou. Když v osmdesátkách hýřilo oblečení všemi barvami, Armani přišel s kolekcí, ve které dominovaly zcela nevýrazné odstíny. Od začátku své kariéry se řídí heslem „Krása vychází zevnitř.“

Parfémy Armani – Acqua di Giò a Armani Sì patří už léta mezi nejprodávanější vůně. Letos v létě přichází značka s novinkou, která má ještě více podpořit ohleduplnost k životnímu prostředí. Na výrobě nové vůně My Way se podíleli dva úspěšní parfémáři – Carlos Benaïm a Bruno Jovanovic. Společně vyvinuli květinový parfém, který okouzlí nejen obsahem, ale také designem.

My Way obsahuje pečlivě vybrané ingredience. Převládá vůně jasmínu, který doplňují citrusy, vanilka a cedr. Pozornost si zaslouží také flakonek. Modré víčko symbolizuje naši planetu. Je zdobené prstencem, který představuje jedinečnou cestu. Růžová barva parfému znázorňuje ženskost a něhu.

Stačí doplnit

Parfém My Way je k dostání ve třech velikostech. Pokud si parfém oblíbíte, vystačíte si pouze s jedním flakonkem, který můžete pravidelně doplňovat. Nejnovější Armaniho vůně je průlomová v tom, že minimalizuje negativní dopady na životní prostředí. Značka klade důraz na recyklovatelnost a udržitelné získávání surovin. Hlavním cílem Armani Beauty je neustále snižovat uhlíkovou stopu a vyrábět další kosmetické kousky, které nebudou zbytečně zatěžovat planetu.

Půjdete do parfumérie nový parfém od Armaniho vyzkoušet?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek

Nejčtenější

\t\t \t
\n

P\u016fjdete do parfum\u00e9rie nov\u00fd parf\u00e9m od Armaniho\nvyzkou\u0161et?

\n", "dateModified": "2020-09-01T13:00:55+02:00", "datePublished": "2020-09-01T13:00:55+02:00", "headline": "Nov\u00e1 v\u016fn\u011b od Armaniho symbolizuje vlastn\u00ed cestu k lep\u0161\u00edm z\u00edt\u0159k\u016fm", "image": [ "https://data.arome.cz/arome/images2020/800x600/5d/368679.jpg?2" ] }