Rtěnka ve tvaru penisu: NARS šokuje novou kampaní

Je to penis, nebo rtěnka? Francouzská dekorativní značka vsadila na provokativní reklamu a sociální sítě teď šílí. Co myslíte, není to už moc?

Hlavní roli v krátkém videu hraje rtěnka Morocco Lipstick v teplém skořicovém odstínu. Její podezřele zvrásněný povrch se postupně vyhlazuje, až se nakonec objeví značka a jasný důkaz, že jde opravdu o rtěnku, nikoliv o pánské přirození.

Značka musela věděla, že kampaní leckoho pobouří


Na sociálních sítích se teď hojně diskutuje o tom, zda má NARS zapotřebí takový projev sexismu. Nutno však uznat, že právě náhledový obrázek s peniso-rtěnkou hned upoutá pozornost žen i mužů.

Francouzská značka NARS se pyšní luxusní dekorativní kosmetikou, populární jsou zejména její rtěnky. Se značkou spolupracovali významní módní návrháři jako Karl Lagerfeld nebo Marc Jacobs. Její letošní tváří je Naomi Campbell a my můžeme jen hádat, jak se slavná modelka tváří na tuto penisovou reklamu… :)

Pobavila vás reklama na rtěnku, nebo značka šlápla vedle?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Témata článku

Váš příspěvek
Xeryuz 22.08.19 21:58

Fellatio Cosmeticus.

janali 22.08.19 19:54

Musela vědela… kks. Koľko vám trvá kým napíšete takéto žvásty, a ešte aj gramaticky na úrovni google translatoru.

Nejčtenější