MiniRecenze: Navoněná bída ve spreji, za kterou vám vaše vlasy nepoděkují

Tentokrát jsem na testování sáhla po bezoplachové péči od Gliss Kur, protože jí jsou plné regály i reklamní plochy. Tak aby bylo jasno, co je to za zázrak.

Samozřejmě jsem si musela koupit rovnou dva produkty. To abych se za nákup podobných zbytečností styděla dvojnásob a příště si nákup podobné „navoněné bídy” líp rozmyslela.

Obě mléka příjemně voní, ale jejich účinky jsou nulové. Žádné blahodárné působení v oblasti konečků ani v délkách se nekoná a nepomůžou ani k lehčímu rozčesávání. Problém je v konzistenci, hůř se vstřebává a z velké části zůstává na povrchu vlasů. Kvůli tomu se pak slepují a po chvíli tvrdnou v podivných pramínkách, které jsou nepříjemné na omak. Mastnota do druhého dne už je jenom takový bonus.

Výsledek: Ztvrdlá mastnota. A to nechceš.

Rozdíl mezi spreji nevidím žádný. Trochu je podezírám, že je v obou to samé… jen s jinou vůní. Tak příště snad míň peněz do reklamy a víc do samotného obsahu produktu.

Cena: okolo 100,– za jedno mléko

Máte jinou nebo stejnou zkušenost? Přidejte recenzi k Reparing Beauty Milk nebo Glossing Beauty Milk .

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.

Váš příspěvek
cernakrajka 26.7.18 00:01

Mě se nikdy žádné mléko neosvědčilo na vlasy, mnohem lepší jsou olejíčky… A co se Gliss Kur týče, tak dobré byly tak před 20ti lety šampony s makadamovým olejem. Od té doby je to jen shitt, nic víc.

deMerteuil 24.7.18 14:24

No, jak to tu čtu, tak si dovolím trošku oponovat :-D . Tohle je prostě přípravek pro vlnité až kudrnaté suché a zničené vlasy, na rovných lesklých vlasech udělá zmoklou slepici, to je jasný :unicorn: :andel:

Blaninek 20.7.18 14:13

@Luciana33 Kvalitu vlasů jen kosmetika nezachrání, ale to už víme :-) Moje sestra má dlouhé vlasy a i když má totálně zničené konečky, tak si je ne a ne ostříhat :nevim: třeba na to časem přijde co je pro vlasy dobré :cut:

Luciana33 20.7.18 11:51

Já nevím, pro moje jemné vlasy je celkem v pohodě, aspoň tolik neelektrizují. Jinak ale žádné zázraky nepociťuji.

Blaninek 20.7.18 09:47

@Danilejka já si třeba vlasy skoro nebarvím, za posledních 5 let jsem měla asi 2× přeliv. Od Gliss Kuru už jsem ustoupila dávno, přijde mi, že vlasy víceméně jen mastí. Raději se snažím použít kvalitní šampony, i když jsou dražší. I když i ta cena je dost relativní, protože u těch kvalitnějších není potřeba na mytí velké množství.

Danilejka 19.7.18 17:38

Jestli není lepší neničit si vlasy a pak si na ně nemuset pajcovat kdejakou srágoru :srdce:

Přidat komentář