Jarní parfémové novinky: Vy jim neodoláte a partnera okouzlí

První máj je symbolem lásky. Kromě polibku pod rozkvetlou třešní vás drahá polovička možná překvapí voňavým dárkem. Podívejte se na novinky letošního jara, které by za to stály.

* Parfém může být afrodiziakum. Zdroj: Profimedia.cz.

Vůně jako dokonalé afrodiziakum

Podle typoložky vůní Barbory Kravčíkové patří mnohé parfémy mezi silně afrodiziakální. „Pokud chcete navodit svůdnou a vzrušující atmosféru nebo sama sebe vnímat atraktivněji, jednoznačně za tímto účelem použijte parfém. Je to jeden z nejstarších a nejkrásnějších legitimních způsobů, jak ovlivnit okolí ve svůj prospěch,“ říká. Dodává, že vůně jsou jedním z hlavních podvědomých faktorů, podle kterého si partnera vybíráme.

Garden Shine – vůně zalitá sluncem

Značka Dolce&Gabbana přichází s novou květinovou vůní Garden Shine, na jejíž přípravě se podílela parfumérka Marie Salamagne. Žlutý flakonek zdobí květinový uzávěr s elegantní černou mašličkou. Parfém symbolizuje radost ze života i rozkvetlou zahradu zalitou sluncem. Ukrývá v sobě kombinaci šťavnatého manga, pronikavého jasmínu i květu pomeranče a kyselost grapefruitu. Tuhle květinovou vůni si zamilujete.

Kalifornský sen od Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton rozšiřuje řadu vůní Cologne Perfumes o nový parfém California Dream. Tento kousek pochází z dílny parfuméra Jacquese Cavalliera Belletruda, který chtěl zachytit dokonalou atmosféru západu slunce. Citrusovou vůni s květinovými tóny doplňuje pižmo. Zaujme vás svěžestí a lehkostí. Flakonek je stylizován do růžovo-modrého kontrastu, který znázorňuje proměnlivou tvář oblohy.

Nová vůně Lanvin: Modern Princess Blooming

Oblíbili jste si květinové vůně s notnou dávkou ovocných tónů? Pak vězte, že nový parfém Lanvin, Modern Princess Blooming, splní vaše očekávání. Na první pohled zaujme dokonale propracovaným flakonem, který připomíná princeznovské šaty. Jedinečná kombinace mandarinky s mraženým melounem je doplněná o jasmínové okvětní lístky, nádech červeného osmanthusu, cedrové dřevo a bílé pižmo. Příjemná vůně, kterou si zamilujete.

Opojný Black Opium Neon

Novinku z řady Black Opium představila v letošním roce značka Yves Saint Laurent. Oproti svým předchůdcům je Black Opium Neon štíhlejší a vyšší. Orientální květinová vůně v sobě snoubí svěžest dračího ovoce a citrusů, které se mísí s tóny tmavé kávy. Ideální parfém do víru nočního života.

Jaký parfém na vás má partner rád?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek

Nejčtenější