Hermès představuje rtěnky inspirované ikonickou Birkinkou

Hermès přináší žhavou novinku. Jde o kolekci rtěnek, jejichž design vychází z kultovní kabelky a šátků této francouzské značky.

* Americká televizní hvězda Morgan Stewart se svojí Birkinkou. Zdroj: Profimedia.cz.

Pestrá plejáda barev

Luxusní značka představila novou kolekci rtěnek, která by se měla objevit na pultech obchodů Hermès i na e-shopu v březnu letošního roku. Společnost tak rozšířila své stávající portfolio o dekorativní kosmetiku.

Rtěnky, které se vyrábí v Itálii, budou k dostání ve 24 intenzivních odstínech, a to ve dvou verzích. Matný design vychází z ikonické kabelky a napodobuje krokodýlí kůži. Právě z ní byla vyrobena Birkinka, která se stala nejdražší kabelkou na světě (prodala se za 380 tisíc USD). Saténové odstíny zase vzdávají hold klasickým hedvábným šátkům, které Hermès nabízí.

Výrobce klade důraz na udržitelnost. Balení neobsahuje žádné plasty, rtěnky jsou vyrobené převážně z přírodních ingrediencí a tubu lze doplnit. Za rtěnku zaplatíte 67 USD a náplně vyjdou na 47 USD.

Značka plánuje každých šest měsíců uvést na trh nový dekorativní kousek. V současné době vyvíjí luxusní make-upy.

Jak se vám líbí nová kolekce rtěnek?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Nejčtenější