Novinky: Balmain Extatic Intense Gold, Moschino Stars

Nová variace na vůni Extatic, která byla představena na začátku tohoto roku, se jmenuje Extatic Intense Gold. Firma Moschino dostala letos nového kreativního ředitele, který začal značku posouvat popovějším směrem - a na flakonu nové vůně je to vidět.

Nová variace na vůni Extatic, která byla představena na začátku tohoto roku, se jmenuje Extatic Intense Gold a je již v prodeji, ale zatím jen v zahraničí a omezeně (např. v Selfridges).

Zlatá a černá je jednou z barevných kombinací, které tato značka ráda používá. Černá je sexy, šik a elegantní zároveň, zlatá symbolizuje glamour, luxus a také výstřednost.

Vůně obsahuje noční jasmín (správně se jmenuje kladivník a patří mezi lilkovité podobně jako durman nebo okrasný tabák, další rostliny, jež vydávají nejkrásnější vůni večer); květ vanilky a heliotrop; v základu pak labdanum a zlatou ambru. Složení zní famózně, jestli se vůně podařila, tak to bude pudrový kašmírový svetřík s omamnými bílými tóny.

Firma Moschino dostala letos nového kreativního ředitele Jeremyho Scotta, který začal značku posouvat jiným, popovějším směrem. Na flakonu nové vůně Stars je to vidět.

Složení vůně:
V hlavě jsou citronová granita (ledová tříšť ze zmrazené citronády), májová růže a pivoňka.
Srdce obsahuje konvalinky, pomerančové květy a jasmín.
Základ: bílé naplavené dřevo, vetiver, ambroxan.

Srdce je sice slibně bílé, ale základ podle mého názoru vypadá slabší, a mám obavy, aby vůně nebyla příliš generická - podobných zářivých bělostných vůní je nyní na trhu víc než dost. Přesvědčíme se v říjnu.

Pro zajímavost: dnes (ve čtvrtek 18. 9. 2014) v osm hodin večer proběhne v Miláně přehlídka nové kolekce Moschina na příští jaro a léto. Kdybyste měli chuť, zde ji můžete sledovat živě !

Autor: Ada

.

Nejčtenější