Novou kolekci veganských rtěnek Any Cosmetics pokřtila Jasmina Alagič

Mladá česká blogerka Anežka Chudlíková, která si říká Not So Funny Any, přichází se zbrusu novou rtěnkou, kterou ocení i vegani.

* Jasmina Alagič pokřtila nové rtěnky. Zdroj: Profimedia.cz.

Beauty novinka ve třech barvách

Anežce se podařilo to, o čem mnoho influencerek jen sní. Založila vlastní značku veganské kosmetiky, v rámci které nyní představila novou řadu tekutých matných rtěnek.

Křest rtěnek proběhl v pondělí 11. listopadu. Akci moderovala slovenská módní návrhářka Vanda Janda, která použila rtěnku s odstínem Dolores (tlumená starorůžová). Kmotrou nové kolekce se stala modelka a moderátorka Jasmina Alagič, která vsadila na sytě červenou Bossy. Třetí odstín Gemini v neutrální růžové pak můžete vidět na samotné Anežce, která na výrobě rtěnek pracovala osm měsíců. Ty, stejně jako ostatní kousky její značky, nejsou testované na zvířatech.

Anežka se nechala slyšet, že si moc váží přijetí pozvání právě Jasminy Alagič, která je podle ní velkou inspirací pro české i slovenské ženy.

Cena jedné rtěnky je 349 Kč.

Vyzkoušíte nové rtěnky od Any Cosmetics?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější