MiniRecenze: Zničené nehty? Dejte je dohromady za pár korun

Ať si výrobci říkají o lacích na nehty a jejich šetrnosti cokoliv, neprodyšná vrstva dělá svoje – ať už je to vysoušení, zvrásnění, žloutnutí nebo celkové oslabení nehtů. Je proto fajn myslet mimo barevnou krásu i na samotný nehet.

Pokud vám to svědomí a peněženka dovolí, nezklame vás olejíček od L'Occitane, hledáte-li levnější, podobně účinnou variantu, zkuste pečující olejíček na nehty od essence.

Olejíček celkem slušně konkuruje dražším značkám. Nečekejte, že po první aplikaci bude nehet jako nový, ale hydratace je vidět okamžitě. Po opakovaném použití se struktura nehtu viditelně vyhlazuje, mizí zvrásnění a zacelují se kůžičky okolo nehtu. Potěšila mě i meruňková vůně, nijak silná, příjemně nevtíravá.

Vroubkem je jeho delší schnutí, ale když mu pomůžete jemným vmasírováním, schne výrazně rychleji.

Ve své cenové kategorii? Jeden z favoritů.

Cena: 59,–

Podělte se o své zkušenosti s pečujícím olejíčkem na nehty od essence.

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.

Váš příspěvek
Anonymní 11.8.18 10:13

Moje zkušenosti s olejíčkem na nehty

Žádný olejíček nedokáže zacelit, vyhladit a ozdravět už odrostlý nehet. Nesmysl, je to mrtvý materiál. Smysl má pečovat o lůžka a k tomu stačí mazat je dobrým krémem na ruce.
Ke zpevnění už hotového nehtu může pomoct jedině zpevňující lak, který je nasytí a vyztuží pryskyřicí nebo přidanou výztuží (vlákna, prach).

Ke kvalitním nehtům od třepivých papírků se dá dostat, ale jedině přes kvalitní (specializovanou, tedy drahou, ne l´Occ) kosmetiku a správné lakování, které nepoškozuje lůžka. A správnému chování k nehtům: tady máte nehtový zákoník - https://parfumerka.wordpress.com/…ovy-zakonik/ ;-)

Nejčtenější