Makeup Revolution by Petra: Napumpovaná reklama na průměrnou paletku, nebo ne?

Humbuk kolem paletky od známé české blogerky Petry Vančurové šlo přehlédnout jen těžko. Zaslouží si paletka Makeup Revolution by Petra takovou pozornost, nebo je to průměrná klasika s pěknou tváří?

Hezky do fronty…

V kamenných prodejnách byla paletka v podstatě nesehnatelná. Trochu to na mě dělá dojem uměle vytvořeného zájmu, kdy se do prodeje schválně vypouští menší množství kusů, aby z regálů rychle zmizely, a produkt tak dostal punc nedosažitelnosti.

Petra Vančurová (alias Petra Lovely Hair) občas jede na „americké” vlně a se svým širokým úsměvem nemusí být sympatická všem. Stačí ale špetka objektivity, aby každý nakonec přiznal, že to s kosmetikou prostě umí. Ne nadarmo ji na YouTube sleduje přes 230 tisíc lidí. A že je blogerka opravdu oblíbená, bylo znát i na středeční akci v pražském Florentinu, kde fanynky, které se s ní chtěly setkat, tvořily dlouhou frontu.

Výběr oblíbených odstínů z dražších paletek hezky pohromadě

Paletka nabízí 36 teplých odstínů v matných i perleťových variantách. Líbí se mi namíchání výraznějších a základních barev. Se stíny si díky tomu vyhrajete ráno i před večerním programem.

V paletce lze najít odstíny, které se podobají čtverečkům z high-endových značek. Odstín Queen B – tedy hnědá s modrou perletí – je takovou něžnější verzí odstínu Retrograde z Huda Beauty Desert Dusk. Golden Boy a Best Friends se blíží odstínům z Chocolate paletky od Too Faced. Matné stíny v první řadě by někomu mohly připomínat klasiky z The Balm. Zkrátka… je to povedený mix oblíbených stínů luxusních paletek.

A jak se s ní pracuje?

Dražším paletkám se nevyrovná, což po paletce za 360,– ani nemůžu chtít. Oproti kazetkám z vyšší cenové jsou stíny sušší, a tak i o trochu více práší – určitě je tedy lepší nejdřív nalíčit oči, pak až se vrhnout na make-up. Pigmentace je povedená. Problém jsem měla jen s odstíny Canary a Snobby, kde je sytost barev slabší. Výdrž není špatná, ale určitě doporučuju použít podkladovou bázi.

Své mouchy má, ale mezi drogerkovými paletkami je momentálně jednou z nejpovedenějších. Pokud bych tedy do stínů nemohla nebo nechtěla více investovat a toužila po univerzální paletce s širším využitím, určitě by mě paletka Makeup Revolution by Petra potěšila.

Cena: 360,–

Jak se paletka od Petry líbí vám?

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.

Váš příspěvek
EmmaLark 26.9.18 14:45

@Romana Frangipani.cz Naprosto souhlasím. Z téhle paletky mi výjimečně přijde pro mě praktických možná dokonce i pět odstínů. Než bych přišla na to, že mi stejně sedí nejlíp dva a ve finále bych nosila jen jeden. :-D

TerkaCoffeeBooks 25.9.18 17:17

Na mě ta recenze působí s prominutím jako „pojďme napsat něco, aby bylo vidět, že jsme si z ní nesedly na zadek a nezařadily se tak do stáda Petřiných fanynek“. Ta paletka přeci nemá 36 teplých odstínů. Obsahuje jak studené tak teplé. Mám doma paletky UD, Too Faced, ABH, LoracPro a další, a tahle paletka se jim teda vyrovná. Buď mám jiné štětce nebo jinou bázi, téměř mi neopadávají. Na základě tohoto elaborátu bych si ji nejspíš nekoupila. Realita je ale jinde. A sleduji Petru jen občas, ale paletka je opravdu dobrá svojí kvalitou.

otakara 25.9.18 06:53

mne sa paletka páči, iba asi dva studené odtiene ;-) by som z nej vylúpla ako očičká a darovala kamarátke, ak by chcela

Příspěvek upraven 25.09.18 v 06:54

Ukulemba 24.9.18 23:03

Paletka nenabízí 36 teplých odstínů. Autorka článku zřejmě neměla paletku ani v ruce a opisuje info, které někde náhodou četla, slyšela. Paletka je složena z teplých i studených odstínů..to je snad vidět i z obrázku…
Možná by bylo fajn si aspoň nejdřív pustit Petry video. A až potom psát článek..
Za mě je to velmi kvalitní produkt, v této cenové kategorii bezkonkurenční. A myslím si, že strčí do kapsy lecjaké dražší značky. Ano, stíny trochu práší, ale pigmentace je luxusní. Barvy jsou krásné a dají se skvěle kombinovat. Obrovská paletka za fajn peníz a Petra si zaslouží za tento počin opravdu velký dík a ma můj obdiv. Je to šikovná ženská která kosmetice a líčení opravdu rozumí a kromě toho, je taky moc milá a pokorná..

Anonymní 24.9.18 18:19

@Hanka H
No, to mne taky vždycky u těch paletek (u všech, nejen u téhle vyhajpované) zaujme, já jsem vždycky měla za to, že si lady najde 1, max. tři odstíny, se kterýma je krásná a ty pak kupuje. Třeba já bych z této paletky nosila jeden, možná bych občas mohla použít dva. A co s tím zbytkem? To fakt někdo může nosit růžové, rudé, fialové, zelené, hnědé, modré, teplé i studené stíny? :think:
Mně prostě paletky přijdou principielně jako nucený výsek.

Hanka H 24.9.18 17:35

Dneska v Rossmannu byla „nesehnatelných“ paletek pyramida ..... A když už se k tomu vyjadřuji, dodám i toto. Velmi, ale opravdu velmi se mi nelíbí plejáda křiklavě růžových, fialových a červených odstínů. Domnívám se, že by je vkusně nevyužila ani krasavice o několik desetiletí mladší.

Scherie 24.9.18 14:50

Sim Vás Andreo, je mi jedno, že je paletka „vyhypovaná“, líbilo se mi, že mi dává na výběr studenou i teplou variantu. Sehnat jde naprosto v pohodě.
Ale…dražším paletkám se vyrovná s přehledem, Urban Decay teď smolí jednu paletku za druhou a stíny vypadají pak na oku stejně, stíny od ABH, ač miluji, práší jako čert, Too Faced má nevyrovnanou kvalitu jednotlivých stínů i paletek a třeba Coloured Raine jdou mnohem hůře rozblendit. S jakými paletkami jste srovnávala? Ach jo…dnes je blogerína každá, co zvládne napsat pět vět…

Anonymní 23.9.18 10:42

Mě by zajímalo, jak se pozná, že odstín z této paletky napodobuje odstín zrovna z jiné konkrétní paletky, a ne milion jiných odstínů z milionu jiných kosmetických paletek, které byly na světě vyrobeny? :D Když přijdu do Sephory pro „modrý stín se stříbrným shimmerem“, tak jich tam najdu bez většího hledání tak 10 v aktuální nabídce… To má někdo patent na nějakou konkrétní barvu? Třeba…paní Duha z Nebe? :D

mimi 23.9.18 10:32

Ad predposledny odsek- odkedy sa najprv licia oci a az potom robi make up 8-O :think: ?

Eunika 23.9.18 09:51

Já jsem tedy žádný humbuk nezaznamenala. Možná by stálo za to, vyprezentovat tu nějaký „Wow!“ výrobek a ne stíny, o kterých se v závěru článku dočtu, že vlastně za moc nestojí. :think:

Mseminka 23.9.18 08:33

Ten humbuk okolo paletky šiel okolo mňa a nemám a asi ani nebudem mať :-)

Přidat komentář

Nejčtenější