PR článek

Krásná a mladistvá pleť ve zralém věku? Stačí jen zvolit tu správnou kosmetickou péči

Se stoupajícím věkem je potřeba sáhnout po osvědčených kosmetických pomocnících, kteří si hravě poradí s vráskami, ztrátou pevnosti a elasticity. Proto značka Astrid přináší zcela novou řadu Bioretinol, která je určena ženám po čtyřicítce. V čem je tato kosmetika unikátní?

* Žádné kompromisy pro vaší pleť. Zdroj: Astrid.

I zralá pleť může být krásná

Přestože biologický věk zastavit nelze, mnoho žen se právě po čtyřicítce cítí sebevědoměji a lépe než ve dvaceti. A to i přesto, že se na jejich pleti tvoří vrásky a pokožka už není tak pevná a hladká jako dříve. Naštěstí však existují kosmetické přípravky, které projevy stárnutí úspěšně potlačují. Pokud o sebe žena pravidelně pečuje, mnohdy vypadá mnohem mladší, než skutečně je. Bez pravidelné péče a vhodně zvolené kosmetiky to ale tak snadné nebude.

Bioretinol bojuje s vráskami a vyplňuje pleť

Astrid přináší na trh novinku, která je určena ženám ve zralejším věku. Jedná se o novou řadu s názvem Bioretinol, která zahrnuje:

  • denní krém
  • noční krém
  • vyživující sérum
  • vyživující textilní masku

BIORETINOL Pokročilý denní krém proti vráskám

Denní krém z řady Bioretinol vaši pokožku dokonale hydratuje, vypíná a zároveň zpevňuje. Zlepšuje její pružnost a redukuje počet a velikost vrásek. Díky bohatému zdroji vitamínů B5, B3, C a E bude vaše pokožka krásná, přirozená a bez nežádoucí pigmentace. Protože právě pigment je dalším nevítaným hostem zralé pleti. Denní krém Astrid Bioretinol slibuje viditelné výsledky rychle a hlavně dlouhodobě.

BIORETINOL Noční krém proti vráskám a pro vyplnění pleti

Aby byl výsledek ještě lepší, doporučujeme používat také noční krém Astrid Bioretinol, který bude o pokožku pečovat i přes noc. Právě v noci dochází k největší regeneraci pokožky. A podobně jako denní krém se postará o to, aby vaše pleť byla krásně hydratovaná, pevná, bez vrásek a nepříjemných pigmentových skvrn.

BIORETINOL Pokročilé sérum proti vráskám a pro vyplnění pleti

Vaše pleť si zaslouží dokonale hýčkat stejně jako vy. Kromě krémů jí dopřejte také speciální protivráskové sérum, které jí dodá intenzivní péči a regeneraci. Protivráskové sérum je silně koncentrované a výsledek je patrný téměř ihned. Zlepšuje pružnost pokožky a viditelně redukuje počet a velikost vrásek. Zároveň posiluje hutnost pleti a potlačuje různé nedokonalosti včetně pigmentových skvrn. Po použití tohoto séra se doslova rozzáříte.

BIORETINOL Zpevňující a revitalizující pleťová maska

Kromě séra byste neměly zapomínat také na pleťovou masku. Astrid Bioretinol přináší zpevňující a revitalizující textilní masku, která je naplněna aktivním sérem. Vaši pokožku zanechá hydratovanou, pevnou a vyhlazenou.

Astrid Bioretinol kosmetikaUdělejte si radost a pořiďte si celou kolekci. Zdroj: Redakce.

V čem tkví tajemství protivráskové řady Bioretinol?

Tito čtyři kosmetičtí pomocníci obsahují speciální ingredience, díky kterým dosahují těch nejlepších výsledků.

Jedná se o:

  • Kyselinu hyaluronovou: pleť hydratuje, vyhlazuje, má skvělé antioxidační a protizánětlivé účinky.
  • Bakuchiol: jedná se o přírodní alternativu retinolu. Viditelně vyhlazuje vrásky, zatímco podporuje elasticitu pleti a dodává jí sametově hladký vzhled. Má všechny účinky retinolu, které pleť zbožňuje, ale vynechává všechny, které jí vadí (vysušování pleti, podráždění, citlivost na sluneční světlo). V kombinaci s bohatým koktejlem vitamínů a kyselinou hyaluronovou zanechává pleť hladší, zářivější a omlazenou.
  • Koktejl vitamínů B5, B3, C a E: posilují pleť, zpomalují pigmentaci, odstraňují další nedostatky pleti tak, aby podpořily její přirozený jas.

Astrid Bioretinol tak přináší komplexní péči pro zralou pleť, ideálně pak po 45. roce. S těmito čtyřmi bojovníky si můžete být jistá, že vaší pokožce dáváte to nejlepší. Protože věk je jen číslo, ale pleť může vypadat mladě a svěže i ve zralém věku.

Pokud jste si oblíbily značku Astrid, můžete sledovat novinky od tohoto výrobce také na Instagramu»

Témata článku

Nejčtenější