Ice, ice, baby: Tahle maska je propadák v hezkém obalu

Na první pohled krásné balení slibné pleťové masky s ochlazujícím efektem. Co se ale doopravdy skrývá za roztomilým medvídkem?

* Na obalu sice záleží, ale na obsahu také.

Ledový medvěd se neosvědčil

Ice Bear Charcoal Mask obsahuje dřevěné uhlí pro odstranění nečistot, regulaci tvorby mazu a udržení čistých pórů. Jde o klasickou textilní masku napuštěnou sérem, které slibuje vyhlazení vrásek, rychlé vstřebávání a příjemné ochlazení pleti.

Jak na aplikaci podle postupu?

  • Vyjměte masku z obalu a naneste ji na vyčištěný obličej.
  • Nechte působit 15 až 20 minut, pak jemně odstraňte. Obličej neoplachujte.
  • Zbývající sérum vklepávejte do kůže až do úplného vstřebání.

To se snadno napíše „sérum vklepávejte do kůže až do úplného vstřebání“, ale to by se muselo chovat trošku jinak. V balení je ho tolik, že byste na něj mohli pozvat i sousedy, navíc je mastné, lepí a má nepříjemnou parfemaci.

A co teprve samotná maska, která má prapodivný střih. Nejprve mi nezakrývala celý nos, takže jsem ji trochu popotáhla, pak ale dost zasahovala do očí, což nechcete, když je na obalu pochopitelně napsáno, že se jim máte vyhnout. Nakonec se jakž takž uvelebila, jenže po chvilce se pro změnu začala odlepovat na bradě. Tak jsem ji šla rovnou sundat. Kromě krátkodobého pocitu jemnější pleti jsem žádné účinky nevypozorovala.

Milý méďo, je mi líto, ale nic moc.

Používáte textilní pleťové masky, nebo jim nevěříte?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Váš příspěvek
Blouznivec 23.7.19 08:13

Milý méďo Milá Adriano, je mi líto, ale nic moc.

Hanka H 21.7.19 10:07

Vzhledem k věku a poměrné příčetnosti bych si pleťovou masku s „roztomilým medvídkem“ asi těžko koupila (a troufám si tvrdit, že podobně to má i většina zdejších). Nicméně neupírám právo na existenci posouzení tohoto produktu. Ale jak už uvádí @chimaera, pokud vystupujete z pozice „kosmetické guru“, je směšné zveřejňovat zjištění, že nevíte, jak vlastně masku aplikovat (rádoby humorná zmínka o sousedech). A tudíž konstatujete, že Vás testování omrzelo. Když zhodnotím článek bez ohledu na jeho hodnotu obsahovou, ani tady to není žádná hitparáda - zhruba polovina textu je opsána z obalu masky. Na samostatný článek na hlavní stránce (nejen Arome!) to opravdu nestačí.!

jerry 21.7.19 09:57

Naprostý souhlas s @chimaera - tohle patří akorát tak do soukromého deníčku autorky, ale zařadit to do sekce „recenze“ je zjevné omyl. Proti tomu mají obdobné výplody i v takovém v Bravo Girl vysokou informační hodnotu. Článek akorát tak pro :pudl:

P.S. Divím se, že nikomu z „redakce“ ani z jejích nadřízených nepřijde divné, že pod kosmetickými články jsou nulové reakce, přestože v jejich závěru je pravidelně nějaká (navíc zvýrazněná) otázka vybízející k diskusi. jediné diskuse jsou tam, kde se nabízí zadarmo nějaká kosmetika k otestování…

Příspěvek upraven 21.07.19 v 09:59

chimaera 21.7.19 04:43

Tak tohle je ostuda.
Takže jsme se dozvěděli jen, že uživatelce přesně nesedla (nechápu proč, všichni přece máme stejný obličej, že) a tak ji po chvilce sundala. To je recenze jak noha a zaslouží si rozhodně místo na hlavní stránce arome.
Když už, tyrkn, píši recenze pro něco, co se snaží vydávat za nějaký kosmetický server, nemůžu se chvilku obětovat s tím, že mi to holt na nose nebo na bradě trochu odstává, abych přinesla aspoň jednu informaci, která je přinejmenším minimálně použitelná? A vy, admini, tohle považujete za relevantní recenzi, která zvýší prestiž arome? (Ale odpověď znám, to bych nesměla občas nahlídnout do parfémových recenzí.)
Mimochodem - tím „Zbývající sérum vklepávejte do kůže až do úplného vstřebání“ se určitě nemyslí sérum zbývající v obalu, ale to, co zbyde na obličeji po sundání masky. Ten zbytek v obalu se dá použít někdy potom buď samostatně nebo v něm lze namočit nové, čisté plátýnko. Tohle ví kdekdo, kdo k plátýnkovým maskám už aspoň přičichl, musíme číst takové udivené komentáře od „kosmetické guru“?

Nejčtenější