Prada Candy

Nová vůně Candy od Prady děsí názvem: nemáme snad mezi parfémy už dost sladkostí a ulepených bonbonů? Kam dali u Prady soudnost? Zahodili roky práce na budování luxusní image?

Prada je jedna z těch spolehlivých značek, která si dává na parfémech záležet a málokdy šlápne vedle (pokud vůbec někdy: zkusili jste někdy od Prady vůni, která vám přišla skutečně špatně udělaná?). Ohlasy na Candy jsou rozporuplnější (i v naší databázi), na sladké parfémy jsme vzhledem k přesycenosti trhu zkrátka citliví, navíc se zdá, že to bude maličko chameleon. Můj nos říká: Prada se drží linie, kterou si stanovila, a Candy je dobře sestavená a v podstatě docela elegantní vůně.

Aby nedošlo k omylu: Candy je sladká. Ve složení má vanilku, karamel a benzoin a je to znát. Začátek je však spíš sušší, zdál se mi téměř dřevitý, tlumený a umírněný. Candy potřebuje trochu času, aby se rozvinula. Na mé kůži to dopadlo úplně ideálně a přála bych vám, abyste na tom byli stejně a nemuseli se přidat do tábora, který vůni zatracuje pro přílišnou podobu s cukrovou vatou nebo usmolenými karamelkami. Já jsem cítila lahodně krémovou harmonii vanilky, benzoinu a bílých květin, nejvíc gardénie - kde se tam vzala je mi při pohledu na složení záhadou…

Jestli je Candy bonbónek, tak určitě ne ze sáčku s bonpary. Je to bonbónek čichový, vůně, již by člověk hrozně rád měl v podobě sladkosti, aby ji mohl i ochutnat. Není přehnaně opojná ani bolehlavová. Určitě vyzkoušejte!


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

markiitka 12.03.15 12:08

Vůně je krásná, zajímavě sladká, taky se mi líbí flakonek a celá kampaň s L. Seydoux.
Bohužel na mně vydrží už zmíněné cca 2,5 minuty, kvůli čemu mi pak cena přijde neuměrná.

Pourina 14.01.15 10:55

Vůně, která mě konvenuje, bohužel voní asi dvě a půl minuty. Škoda, za ty prachy… takže za chvíli je vystříkaná lahvička.
Pak do kabelky je moc těžká kvůli masivnívm skleněnému dýnku flakonu. Už si ji s těžkým srdcem nekoupím.

avaa1 21.02.12 16:44

Ačkoli se mi líbila kampaň, bohužel mne vůně zklamala.
Příliš sladká, nedržela - asi jsem od ní očekávala příliš…

macy 07.12.11 00:12

tuto vuni jsem zkousela v zari v new yorku a moc se mi libila, ale musim rict ze zadna bomba to nebyla, velmi mi pripominal lolita lempicka parfem L.

Seahorse 05.12.11 16:03

Tak já jsem se dnes zamilovala.. na mně se rozleží krásně… jsou tam ty typické tóny, které cítím v každé vůni od Prady a někde hluboko pod tím, nevýrazná sladkost. Já cítím spíš dřeva a koření. Brala bych ji hned :D

verrsuicide 03.12.11 21:24

Zkoušela jsem dvakrát a vždycky jsem cítila jen a pouze karamel, nic jiného.

Lencza15 30.11.11 14:12

Pro mě Candy při prvním vyzkoušení moc příjemná, nepřeslazená, krásně jedlá… podruhé příliš sladká a příliš karamelová. Ale zajímá mě, určitě jí dám ještě šanci.

Kerze 30.11.11 09:13

J,j, Candy je velmi povedená. Nepřeslazená, příjemně pikantní. Cítím tam i ambru. Kandidát na stálici. :palec:

Přidat komentář

Nejčtenější