Soutěž: Získejte dvouhodinové rozmazlování a spoustu kosmetiky

Chcete zažít dvě hodiny péče od profíků? Odnést si skvělé zážitky i kosmetiku, vyzkoušet dokonalý make-up a získat nádherné fotografie? Pokud jste si alespoň jednou odpověděla ano, přihlaste se do proměny s AROME.

Redakce AROME.

Hvězdou festivalu, i když se běžně nelíčí

V prvním díle proměny #druhátvář jsme si z naší redakce vypůjčili Zuzku. Sice se příliš nelíčí, ale i tak toužila vyzkoušet nějakou extravaganci, se kterou by zazářila na festivalu. Přání jsme splnili a proměnili ji v éterickou bytost. Posuďte sami. Není nádherná?

Jak celá Zuzčina proměna probíhala? Podívejte se na video!

Redakce AROME.

Nechte se také proměnit

I vy se můžete stát další múzou pro naši vizážistku Káju, která se kosmetice a make-upu věnuje několik let. Tentokrát se zaměří na denní líčení. Naučí vás, jak správně používat kosmetické produkty, kterým krokům se při líčení vyhnout obloukem a naopak jak zvýraznit vaše přednosti.

Jak se přihlásit?

V době od 30. 4. 2018 do 7. 5. 2018 (včetně) napište do komentářů pod tímto článkem, o jakou proměnu stojíte, co chcete vyzkoušet a proč právě vás máme vybrat.

Každá uživatelka se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jedním komentářem. Po ukončení soutěže administrátoři Arome prostřednictvím soukromé zprávy zkontaktují vylosované výherkyně.

Redakce AROME.

Podívejte se na proměnu #druhátvář, kterou provádí blogerka a vizážistka Karolína Ondrašíková. Její kosmetické postřehy najdete na OK-Makeup

Autor: Redakce

Kosmetické recenze, názory a tipy – to je Arome!

Váš příspěvek
admin 14.05.18 14:04

Hezký den,

všem moc děkujeme za příspěvky. Výhru jsme se nakonec rozhodli věnovat uživatelce @Judith, kterou uvidíte v dalším díle proměny #druhátvář.

Sledujte naše stránky, brzy budeme vybírat další výherkyně, které nalíčíme podle jejich představ. :srdce:

Pěkné pondělí,
adminka Zuzi

hartelka 07.05.18 16:31

Ahoj AROME :srdce: ,

jsem studentkou UK a ačkoliv mám před státnicemi, zapomněla jsem už i jak vypadá řasenka. :wine: Jestli úspěšně dokončím studium, ráda bych se stala učitelkou. :dance: Obávám se, že můj oblíbený účes vstala a šla již nebude použitelný. :nevim: Uvítala bych připomenutí k čemu se jaká kosmetika používá :nail: , včetně řasenky, a především Vaše rady s denním líčením :lipstick: , aby ty holky ve třídě nebyly hezčí než paní učitelka. :inlove:

Lucie :kytka:

Dananeustupova1979 07.05.18 10:48

Ahojky, také moc ráda bych vyzkoušela tuto super proměnu, příští rok mi bude 40 let a už to prostě není to co to bývalo :-) vlasy pořád stejně nošené (drdol) bledá pleť s akné, ať dělám co dělám pořád tam je :( moc se nelíčím, jen si namaluji řasy a to je vše, manžel je sice spokojený, ale mohl by být i více :) tak bych byla moc ráda, kdyby mi to vyšlo a někdo mě rozmazloval a poradil, jak o sebe pečovat, držím palce i ostatním holkám, jedna z nás tam bude sedět a užívat si to :-D :-D těším se na foto výherkyně a podrobný popis :rose: :rose: ahojky Dana :mavam:

nall 06.05.18 20:24

Zkusit bych něco takovýho rozhodně chtěla, a to jen ze zvědavosti, jak by to ve finále vypadalo.

Berkelina 04.05.18 21:02

Moc ráda bych zkusila proměnu, protože manžel je mladší o 18 let a já bych chtěla alespoň trochu poradit, jak docílit mladšího vzhledu u mě. Zároveň bych se toho trochu obávala, ale šla bych do toho.

petralbc 03.05.18 13:25

Dobrý den , ráda bych se zúčastnila proměny…prostě jen pro to, abych na dvě hodiny mohla vypnout a nechat se rozmazlovat…jen pro ten pocit hýčkání: )(Zní to sobecky, ale v rámci nalezení sama sebe jsem se naučila říkat na rovinu to, co chci…a je to tak lepší : ))

Pájamóťa 03.05.18 13:17

Soutěž

Ahoj, moc ráda bych prošla proměnou, nebráním se vůbec ničemu. Mám doma 4 cácorky (11,7,4 a 1 rok) a myslím, že by bylo fajn, aby doma měly mamču, která by jim mohla být vzorem jak o sebe pečovat a mít šmrnc. Moc času teď s make upem netrávím a vlasy stáhnu rychle do culíku, tak bych potřebovala nějakou inspiraci, která by mne nakopla s tím něco udělat. Držím palce všem soutěžícím, protože každá máme jistě nejednu zásluhu proč si to zasloužit ☺

Milca75 03.05.18 09:56

Mám pocit, jako bych se zapomněla namalovat - potřebovala bych denní šik líčení aby mi to slušelo a hlavně to netrvalo dlouho - to že bych potřebovala ubrat roky , to by bylo taky moc fajn. Přála bych si i hezkou fotku pro vnučku, aby si pamatovala babušu jako kočku 8-)

verunkadec 02.05.18 20:27

Soutěž

Ráda bych zkusila něco nového.. :think:
Mám už takovou svou zajetou ranní rutinu, která se liší pouze tím, jestli se mi chce nebo nechce dělat oční linka. Ani si skoro pomalu neuvědomuji, že každý den mám ty stejné stíny, samou tvářenku i dokonce rtěnku. Možná to na jednu stranu zní nudně, ale jsou to barvy a produkty, ve kterých se cítím opravdu dobře a mohu se na ně spolehnout. Navíc se také jedná o líčení na běžný den.
Na druhou stranu mě mrzí, že se nedokážu od těch svých milovaných produktů odpoutat a zkusit něco nového. Mám asi strach, že mi to nesedne a celý den budu chodit v něčem v čem se třeba ani nebudu cítit dobře.
Proto bych ráda zkusila nějakou změnu, jiný typ líčení, který mi bude slušet, bude mě bavit!

jajanova 02.05.18 18:28

Proměna

Jeee,moooc ráda bych se zůčastnila proměny.Je mi 41 let,jsem odbarvená blondýnka a nosím brýle.Ráda bych byla svědkem,že i šedá myška může vypadad sexy ;-)

blabou 02.05.18 17:21

Proměna

Dobrý den,
protože se blíží v červnu moje dost výrazné životní jubieum a ještě jednou v životě bych chtěla být „krásná“, tak si dovoluji se přihlásit do Proměny kde by jistě věděli, jak mi nějaký ten rok vrátit zpět… ;-)

Jenny93 02.05.18 15:39

Jako nastávající nevěsta musím říct, že mě výzva proměny zaujala. V době, kdy má člověk dva měsíce do svatby se nabízí spoustu věcí, ze kterých se lze nervovat. Ja osobně mám největší (a vlastně zatím jediný strach) právě z líčení a účesu. Poslední dobou má zevnější úprava zažívá těžký stereotyp. Proto bych ráda výzvu vyhrála, vyzkoušela změnu a vyslechla rady odborníka! :-)

Iivusja 02.05.18 14:56

Proměna

Ráda bych podstoupila proměnu. Líčím se ráda a často, ale i tak bych moc ráda zkusila, jak mě nalíčí někdo jiný. Nejvíce bych potřebovala poradit s barevnou typologií, protože se stále nejsem stoprocentně jistá, jaký jsem barevný typ. Tak se budu těšit a držet si palce, snad budu vybrána :)

Judith 02.05.18 14:12

Soutěž

Dobré odpoledne, ráda bych jednou v životě měla krásné kouřové líčení jaké vídám v časopisech…i když nosím brýle.
Dekuji, budu se těšit a držet si palce.
 Jitka

Příspěvek upraven 02.05.18 v 14:14

kaben 02.05.18 13:25

Soutěž

Dobrý den, chtěla bych poradit s denním líčením, po kterém bude vypadat pleť zdravě a přirozeně. Potřebovala bych pomoci s výběrem vhodného make upu a jak zařadit do běžného používání více produktů.
Měli byste vybrat mě, protože byste mi pomohli, abych se ještě víc líbila mým dvěma chlapům- manželovi a synovi :-)

AdelaO 02.05.18 12:25

Soutěž

Stojím o tuto proměnu. Rada bych vyzkoušela výrazné líčení, jelikož se líčím velmi jemně. Chtěla bych zkusit tedy něco nového.

Příspěvek upraven 06.05.18 v 14:00

Pathatique 02.05.18 11:24

Dobrý den,
ráda bych vyzkoušela vaše profíky. :-)
Je mi 64 let.

daska 02.05.18 11:07

Ráda bych se zúčastnila soutěže, je mi 56 let a protože mám trochu pokleslá oční víčka, už se nemůžu malovat jak jsem byla zvyklá a nějak mi nejde najít jiný styl. Zkoušela jsem oční linky na víčku, to taky není ono a také bych přivítala pomoc s obočím. No a ještě k tomu mám kuperozu (červené žilky na nosu a na tvářích), které si sice přetírám klasickým tuhým makeupem, ale možná existuje už i jiná technika.
Děkuji Dáša

b.stana 02.05.18 10:59

Krásný den,
chtěla bych vyzkoušet denní líčení od vizážistky. Již asi 30 let se líčím v podstatě stále stejně a vzhledem k přibývajícím rokům by to asi potřebovalo změnu. V červnu jdu kamarádovi na svatbu, tak bych ráda vypadala hezky. :hug:

VeniH 02.05.18 10:55

Vždycky jsem si říkala, že kdyby mě nějaký profík nalíčil :lipstick: , třeba by ve mě odhalil skrytou krasavici ;-) Teď už mám za sebou padesátku a ta „krasavice ve mně“ je stále skrytější… :cry:

Vendula

Přidat komentář

Nejčtenější