Čisté ruce i bez mýdla: Otestovaly jsme gel s vůní indické růže a mandlového oleje

Zima, sychravo, klesající teplota a popraskané ruce – asi tak by se dal charakterizovat letošní podzim. Otestovaly jsme pro vás mycí gel Ayurveda od Rituals, který neobsahuje žádné mýdlo a je proto vhodný i pro citlivou pokožku. Jak obstál v našem testu?

* Vyzkoušeno: Rituals of Ayurveda něžně čistí vaše ruce i bez mýdla. Zdroj: Redakce

Perfektně čisté a hydratované ruce – i bez mýdla

Gel na mytí rukou Ayurveda neobsahuje mýdlo, a proto je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Místo mýdla v něm najdete pravý mandlový olej, který něžně pečuje o vaše ruce a zanechává je sametově hladké a hydratované. Vzácná indická růže vás kromě omamně sladké vůně okouzlí také svými zvláčňujícími a vyživujícími schopnostmi. Dopřejte si krásný a mladistvý vzhled rukou i v zimě.

Ke gelu na ruce Ayurveda se dá výhodně pořídit také náhradní náplň 300 ml za 210 Kč.

Co na mycí gel na ruce Ayurveda říkáte vy?

Moje koupelna se opět zbarvila do podzimních barev. S tím ladí i nádherné a luxusní provedení dávkovače gelu na ruce Rituals Ayurveda. Pořizuji si ho opakovaně spolu s difuzérem. Ta vůně je prostě božská a omamná, ostatně jako všechny řady Rituals. Ale tahle má opravdu nádech podzimu a luxusu.
Moc se mi líbí, že se vlastně nejedná o mýdlo, ale mycí gel, takže se naše ruce (které jsou už tak namáhané sychravým počasím a častějším mytím – protože různé koronaviry, chápeme se) tolik nevysušují. Ruce jsou naopak hebounké a zůstávají dlouho voňavé po indické růži.
Rituals je moje srdcovka, neskutečně voní v jakémkoliv provedení. Vůně The Rituals of Ayurveda, tentokrát s podtitulem Starodávné umění moudrého života, mi připomíná jemnou hladící ruku mé milované a moudré maminky.
Vůně je decentní a nevtíravá. Indickou růži a sladký mandlový olej, tyhle popisky mě vždycky baví, v samotném gelu příliš necítím. Nedokážu určit jednotlivé složky, ale celek je jemný a velmi příjemný. Pečující a milující. Bonusem je, že v koupelně vypadá tahle tmavě měděno-rubínová dóza jedinečně.
  • Cena: 270 Kč,
  • Balení: 300 ml,
  • Hodnocení: 4,3 z 5.

Harmonizujte se pomocí pečujícího mandlového olej a svůdné vůně indické růže, které najdete v každém kousku této výjimečné řady.

Autor: Lucka

V jednoduchosti je krása – Lucka ji má ostatně ráda v oblékání, líčení i vztazích. Zároveň je hravé stvoření, takže občas nahodí rudou rtěnku, výrazné stíny, nebo dokonce cosplay.

Témata článku

Nejčtenější