Testovaly jsme řasenky. Vyberte si z nich tu pravou

Které řasenky doopravdy prodlouží řasy a které si poradí s rovnými? Naše redaktorka 5 řasenek otestovala a na následujících řádcích vám přináší svoje dojmy.

Dermacol Devilash

Po otevření Devilash mě čekalo nemilé překvapení. Kartáček s krátkými štětinkami byl nevzhledně obalený barvou. To znamenalo náročnější nanášení řasenky, ale také oprávněné obavy, že se na řasách objeví žmolky.
I když moje řasy rostou rovně a musím používat kleštičky, abych jim dodala tvar, Devilash je dokázala natočit. Samozřejmě to nesvedla na první dobrou a musela jsem nanést více vrstev. I tak se ale neobjevilo slepení a dokonce ani žmolky. Snadno s ní jde nalíčit také spodní řasy.

Benefit They're Real!

Kartáček řasenky They're Real! má různě dlouhé štětinky a jeho špička je obalená drobnými hroty, kterými se snadno dostanete do koutků očí. Tohle nezvyklé zakončení aplikátoru mi také pomohlo, když jsem vypozorovala lehké slepování. Snadno jsem s ním řasy pročesala a oddělila. Řasenka dokáže prodloužit, zahustit i natočit a vlastně se nedivím, že na ni slýchám chválu od kamarádek i blogerek. Dlouhotrvající barva se po zaschnutí nemění v krustu a řasy neztrácí pružnost. Jedna vrstva působí přirozeným dojmem, pro slibovaný efekt umělých řas je potřeba nanášení opakovat.

Flormar Spider Lash

Flormar Spider Lash se hodí na líčení krátkých řas. Nepůsobí ani tak na objem, ovšem o to lépe prodlužuje. Má klasický rovný kartáček, který mi nepřijde ničím výjimečný, ale barva se s ním aplikuje dobře.
I když má tahle řasenka v názvu „spider“, nepřirozený pavoučí efekt se mi na řasách naštěstí neobjevil. Co doopravdy nezvládne, je natočení. Řasy zůstávají rovné a bez použití kleštiček tak zůstanou i po nanesení několikáté vrstvy.

Oriflame The One 5 in 1 Wonder Lash

Silikonový ohebný kartáček řasenky The One 5 in 1 Wonder Lash má z jedné strany kratší štětiny, které jsou ideální pro nalíčení jemnějších řas v koutcích očí. Díky tomu se s ním dostanete až ke kořínkům a barvu nanesete rovnoměrně.
Aplikátor řasy oddělí, lehce natočí a dodá jim objem. Nepočítejte ale s efektem umělých řas nebo velmi výrazným nalíčením. Oceňuji snadné odličování, což u řasenek není pravidlem.

Avon Winged Out

Kartáček řasenky Winged Out má tvar náboje, je užší a protáhlý do špičky. Řasenka se s ním dobře nanáší na vrchní i spodní řasy. Pročeše a oddělí je od sebe, ale stejně jako u The One 5 in 1 Wonder Lash mi efekt přijde jemný. Řasenka se v průběhu dne nerozmazává a nedělá obtisky. Pro dámy, které mají raději méně výraznou dekorativní kosmetiku anebo pro mladé slečny, co s líčením teprve začínají, bude ideální. Osobně se lépe cítím s řasenkou, která má opravdu hodně znatelné účinky, takže tahle se mezi stálice v mojí kosmetické taštičce nedostane.

Také jsme testovaly:

Autor: Ema

.

Nejčtenější