Když si koupíte odličovač za 800,-... V čem je rozdíl?

Naposledy mi v košíku přistál testovací balíček, který jsem pořídila kvůli batůžkaření po Asii. Voděodolná řasenka a hydratační krém se staly mým kosmetickým minimem, kterého jsem se odmítla vzdát (nechť mi ty opuštěné paletky na toaletním stolku odpustí).

Bylo jasný, že než se rozhodnu řasenku a odličovač denně tahat na zádech (po pár dnech si to člověk fakt kurňa rozmyslí), musí projít zátěžákem.

Řasenka je skvělá. Nezvládne sice vytvořit takový objem jako má oblíbena Supra Volume od Clarins, ale je doslova držákem mezi držáky. Zatímco ostatní voděodolné řasenky postupně blednou, až z nich nakonec nezbude nic, Lash queen fatal blacks WP od Helena Rubinstein se ani nehne. Zvládla celodenní vlhkost, ráchání v moři i žmoulání očních víček. Zkrátka drží, dokud ji neodlíčíte. A tam začíná problém.

Protože pokud stejně jako já, vsadíte na parťáka, který mi k ní byl přidělen, půjde řasenka horko těžko dolů. Šmudlala jsem víčka několika tampóny… nic. Dvoufázový odličovač All mascaras to zkrátka nezvládal. Což vzhledem k ceně (840,– za 150 ml) a namyšlenému názvu All Mascaras (Všechny řasenky), mírně řečeno, nadzdvihne.

Takže zatímco pro řasenku je pětihvězdičková škála málo, odličovač by šel do mínusu. Tak alespoň 50% úspěšnost, mohlo být hůř.

P.S.: Řasenku jsem nakonec bez trápení odlíčila čisticím olejem Jeunesse od Matis.

Cena: Voděodolná řasenka Lash Queen Fatal Blacks WP: 740,–
Dvoufázový odličovač All Mascaras: 840,–

Voděodolná řasenka Lash Queen Fatal Black WP a Dvoufázový odličovač All Mascaras od Helena RubinsteinVoděodolná řasenka Lash Queen Fatal Black WP a Dvoufázový odličovač All Mascaras od Helena Rubinstein

Co jste od Helena Rubinstein vyzkoušeli vy?

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.

Váš příspěvek
Brach 17.12.18 09:05

Mám už 3tí balení BALEA dvoufázový odličovač očí, je skvělý, olejovy. Navlhčím tamponek , dám odličovák a je to. Do 50,– Za poslední dobu nejlepší, co jsem kdy zkusila. A jiný se mi ani zkoušet nechce.Maximální spokojenost

Hanka H 16.12.18 23:11

Ten slovník, ten slovník :cry: .....jasný, kurňa, zátěžák…

A v moři (v řece, v rybníku, v bazénu, ve vaně …) se zásadně „ráchám“ na obličeji bez.

Nejčtenější