Všechny citlivky pozor! Peeling bez zrníček funguje a nedráždí pleť

Objevili jsme peeling pro tu nejcitlivější pleť, který zkrášluje bez podráždění.

* Rexaline přichází s novým typem peelingu.

Jde to i bez drsných složek


Narazit na opravdu účinný peeling pro citlivou a intolerantní pleť je opravdu štěstí. Nesnese totiž žádná hrubá zrníčka a často špatně reaguje i na jemné peelingy. Po sebemenším podráždění zčervená, zflekatí, vysuší se a pne. Enzymatický peeling Rexaline je ale pro takovou pokožku přímo dělaný.

Peeling obsahuje exkluzivní komplex, který čistí, zklidňuje a pečuje. Stačí jednou nebo dvakrát týdně nanést malé množství na vyčištěný obličej, rozetřít, nechat působit 5 až 10 minut a smýt vodou.

Krém se při kontaktu s kůží po cca 30 vteřinách změní na olej, který jemně a šetrně klouže po tváři, navíc hezky voní. Kombinuje tak v sobě peeling a pleťovou péči. Rozpouští nečistoty bez podráždění, čistí ucpané póry, vyhlazuje pleť a zlepšuje její okysličení, které je důležité pro buněčnou obnovu. A vůbec nevysušuje jako běžné peelingy.

Pleť je po umytí krásně jemná, hebká a vypadá a rozjasněnější. Ani po opláchnutí není cítit žádné pnutí nebo svědění. Pocit zdravější pokožky vydrží po použití až dva dny.

Cena: 680,– za 30 ml

Peelingujete?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Nejčtenější