Růžové Kenzo Amour: Byla to láska na první přivonění?

Darovat někomu parfém není snadné, můj ježíšek se ale trefil. Čím to, že jsem si Kenzo Amour doslova zamilovala?

Jakmile jsem krabičku nadšeně otevřela, spatřila jsem sytě růžový dlouhý flakonek, který rozhodně nepřehlédnete. Kenzo Amour má symbolizovat lásku a romantiku. S tím musím souhlasit, i když příjemná vůně vynikne až po několika minutách. Zpočátku je parfém silný a vyplatí se s ním šetřit.

Kenzo Amour není žádná novinka, poprvé se objevil už v roce 2006 a originální lahvičku navrhl egyptský designér Karim Rashid. Základ tvoří květinovo–dřevitá vůně. Výrazné dřevité tóny doplňuje aroma plumérie, otočníku a třešňových květů, výtažky rýže a bílého čaje v kombinaci se sladkou vanilkou. Výsledkem je lehce nasládlá výrazná vůně, která je hodně intenzivní.

Kenzo Amour je snadno zapamatovatelný a lidé vás začnou poznávat „po čichu". Oproti parfému Flower by Kenzo se více hodí na večírky a do společnosti a je méně sladký.

Cena: Dámská parfémovaná voda Kenzo Amour stojí cca 2 000 Kč

Podívejte se i na další hodnocení parfému Amour »

Intenzivní příjemná vůně vám provoní den.Intenzivní příjemná vůně vám provoní den.

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku