7 reklam na parfémy, které stojí za vidění

V reklamním průmyslu tvoří parfémy samostatnou kategorii, kterou nesvazují žádná konvenční pravidla. Ze spotů sálá silný erotický náboj a nejniternější emoce... často zahalené do uměleckého ztvárnění, nad kterým jen žasneme. Jaké reklamy na parfémy by vám rozhodně neměly ujít?

Rozpustilá Chloé: Chloé


Svoboda a nezávislost emancipované ženy, ale zároveň její hravost a mladická radost ze života. To vše představuje spot na oblíbený dámský parfém Chloé, ve kterém hrají prim něžné květinové tóny.

Klenot Dior: J'Adore


Tenhle spot přináší ztělesnění ženskosti. Ženská smyslnost a krása v souhře s přírodními živly – vodou, zemí a oslňujícím sluncem – působí až magicky. Zlatá barva dominující parfému J'Adore od Diora pak dodává celému jeho reklamnímu zvárnění punc luxusu.

Mimozemský Thierry Mugler: Alien


Do vskutku nezvyklého ztvárnění se pustili tvůrci krátkého filmu pro parfém Alien Thierry Muglera. Výlet do vesmíru od něho ale nečekejte. Reklama se drží při zemi, což jí ale rozhodně neubírá na originalitě.

Bláznivý Kenzo: World


O tom, že reklamy na parfémy nemusí být vždy jen více či méně vážné, svědčí tenhle pořádně ulítlý klip k vůni Kenzo: World. Možná vás rozesměje, možná roztancuje, možná nad ním budete nechápavě zvedat obočí. Jedno je ale jisté – rozhodně na něj hned tak nezapomenete.

Nakopávací Diesel: Only The Brave


Potřebujete dodat kuráž? Podívejte se na reklamu na pánskou vůni Only The Brave. Už výběr hudby svědčí o tom, že tenhle parfém patří jen rozhodným mužům, kteří vědí, co chtějí, a nebojí se toho dosáhnout. Užijete si v ní pohled na skvělé tanečníky i pohledného představitele mužského pohlaví.

Svůdný Calvin Klein: One


Pokud si v reklamách na parfémy libujete v odvážných eroticky laděných scénách, napumpovaných svalech a odhalené kůži, Calvin Klein: cK one bude patřit mezi vaše favority. Jednoduše, krátce a odvážně – i takhle se dá prezentovat tahle oblíbená unisex vůně.

Svérázný Dior: Sauvage


Pokud milujete svéhlavého Johnyho Deppa, patrně vám neunikl ani klip na jeho vůni Sauvage, ve kterém účinkuje. Mužný Johny, silné auto, drsná poušť, zkrátka testosteron, kam se podíváš. Což ale nemusí být hned na škodu.

Jaké voňavé klipy vás baví, si přečtěte také v diskusi

Které reklamy na parfémy patří mezi vaše nejoblíbenější? Napište nám své favority do komentářů!

Autor: Eliška

Make-up byste na její poličce nenašli, zato bez svěží květinové vůně nedá ani ránu. Stejně tak neodolá neustálému zkoušení novinek ze světa přírodní kosmetiky.

Váš příspěvek

Nejčtenější