Jak se líčí... Američanky na Vánoce

Plesů se letos asi už nedočkáme, tak co se pořádně vyfiknout ke štědrovečerní večeři? V takzvaném „Full Glam Looku“ vynikají na Youtube hlavně Američanky. Proto jsem tentokrát v rámci tohoto beauty seriálu zabrousila za Atlantik a vybrala pět super tutorialů, které pomohou se slavnostním nalíčením na Vánoce.

Třpytivá linka + rudé rty

Nikkie de Jager, alias NikkieTutorials je nizozemská maskérka a beauty vloggerka. Proslavila se hlavně svými inspirativními tutorialy „The Power of Makeup“, které rozhodně stojí za podívání. V tomto videu nám radí, jak na netradiční slavnostní líčení.

Použitá kosmetika:

Smaragdové oči a rubínové rty

Ano vím, Denitslava není zrovna Američanka… V tomhle videu se ale inspirovala vánočním lookem Katy Perry, tak snad mi to prominete. A hlavně, tenhle tutorial tady přece nemohl chybět. Co víc vánočního totiž může být? Zelená, červená, plno třpytek. Za mě naprostá dokonalost. :-)

Použitá kosmetika:

Klasický „American Christmas“ look

Pokud dáváte přednost něčemu decentnějšímu, inspirujte se tímto elegantním líčením Brianny Fox. Bezchybná vykonturovaná a prosvětlená pleť. Oči zvýrazněné silnějšími černými linkami. A k tomu rudé rty. Krása!

Použitá kosmetika:

Červeno-zelená trochu jinak

Youtube star Nicole Guerriero si s vánočním líčením pohrála zase trošku jinak, než její kolegyně. K červené rtěnce přidala třpytivě zelené linky. A jelikož neměla klasické oční linky, použila tekutou rtěnku. Na ní následně nanesla třpytky a look dokončila párem umělých řas.

Použitá kosmetika:

Jde to i bez rudé rtěnky

Videa od Christen mám moc ráda. Vlastně byla i u nápadu na tuto sérii. Jak se líčí ženy z různých koutů světa jsem totiž viděla poprvé na jejím kanálu… Kromě toho, že je to vizážistka a její sociální sítě sleduje přes 6 milionů followerů, tak je také majitelkou kosmetické značky Dominique Cosmetics. A právě se svými vlastními beauty kousky vykouzlila tento vínovo-růžový „Cranberry look“.

Použitá kosmetika:

Nejste na americký „Full Glam“? Inspirujte se nadčasovým minimalistickým líčením Francouzek z 1. dílu seriálu Jak se líčí… »

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek

Nejčtenější