Jak se líčí... Na ples i bez plesu

V dalším díle našeho seriálu Jak se líčí... jsem hledala inspiraci na výraznější, až extravagantnější líčení. Sama jsem zvědavá, jaký tutorial bude váš favorit (můj je ten duhový, psst). Těším se na komentáře.

* Extravagantní líčení není jen pro Yutuberky, bude slušet i vám. Zdroj: Katie Michaelis

Klasika s 11 miliony zhlédnutí

Slibuji, že další make-up tutorialy už budou výraznější, ale tohle video Lauren Curtis jsem si prostě nemohla odpustit. Za sedm let nasbíralo 11 milionů zhlédnutí a zkrátka patří mezi klasiky, které byste rozhodně měli znát. Jinak se jedná o celkem klasické univerzální líčení s výraznými linkami a nude rtěnkou, vhodné pro slavnostnější příležitosti.

Použitá kosmetika:

Půvabný i odvážný look zároveň

Eman je kromě youtuberingu i profesionální vizážistka a její make-up tutorialy tak opravdu stojí za zhlédnutí. Jak sama popisuje, v tomhle looku se jedná hlavně o kontrast mezi jemným nalíčením očí a odvážnými tmavými rty.

Použitá kosmetika:

Západ slunce na víčkách

Pokud si chcete s očním make-upem trochu zaexperimentovat, rozhodně si pusťte videa od ViiRDii. Všechny jsou naprosto boží. Tenhle look mě dostal hlavně svou hravostí. Přenáší mě z ponurého února na prosluněnou pláž někde v Miami. Klíčovým u tohoto looku je „blendit, blendit a zase blendit“.

Použitá kosmetika:

Glamour s červenou linkou

Další kanál, u kterého se vyplatí dát follow, má Hindash, vizážista zaměřující se na výrazné linky a vykreslení očních víček. V tomto videu ukazuje, že červená nemusí patřit jen na rty. A že někdy málo znamená více. Velice elegantní líčení, které bude slušet hlavně hnědým a zeleným očím.

Použitá kosmetika:

Brusinkový „Cut Crease“

Pokud právě začínáte s „cut creasem“, tedy technikou výrazného konturování očí, skvělou inspirací pro vás mohou být videa Katie Michaelis. Brusinkové stíny s rosegold třpytkami vypadají nádherně. O to víc je pak look umocněn bílou linkou nad pohyblivým horním víčkem.

Použitá kosmetika:

Podívejte se i na předcházející díly seriálu Jak se líčí…»

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Váš příspěvek
Eunika 4.2.21 21:54

:lol: Západ slunce na víčkách je opravdu naprosto boží. :klaun:

Nejčtenější