Slavíme (Tý)den matek s Manufakturou: Soutěžte o voňavé balíčky po celý týden

Zpříjemněte si (Tý)den matek, který oslavuje ženskost a schopnost přivézt na svět nový život. Rozmazlete proto sebe nebo svou maminku originálními dárky od Manufaktury. Sledujte náš týdenní kalendář a vyhrávejte každý den.

* Zdroj: Facebook Manufaktura.

Jak se zapojit do denních soutěží s Manufakturou?

Na stránce Slavíme (Tý)den matek s Manufakturou se každý den otevře jedno políčko s denní soutěží. Funguje to jako malý sedmidenní adventní kalendář, kdy se každý den odemkne jedna soutěž. Od 4. května až do 10. května tak můžete soutěžit o krásné dárky od české kosmetiky Manufaktura.

Jméno vítězky a správnou odpověď se dozvíte vždy v poledne následujícího dne v okénku původní soutěže. Dárečky posíláme až po skončení všech soutěží, obvykle však do 14 dnů. Vzhledem k situaci to letos může být i později – o odeslání výher vás budeme kontaktovat pomocí soukromé zprávy.

O značce Manufaktura

Zdroj: Manufaktura.cz.Zdroj: Manufaktura.cz.

Unikátní český koncept značkových prodejen Manufaktura existuje již od roku 1991. Při výrobě originální kosmetiky a doplňků se inspiruje českou historií, tradicí a přírodou. Jejím základem jsou lokální suroviny, díky kterým má vysoký obsah přírodních ingrediencí (až 99,5 %).

Kromě toho se Manufaktura soustředí také na design a poctivou ruční výrobu, například návrhy všech kytiček na obal kreslí výtvarnice Kamila Skopová. V nabídce značky najdete opravdu široký sortiment kosmetiky, a to jednotlivě i v sadách.

Přejeme vám krásný (Tý)den matek a hodně štěstí v denních soutěžích »

Autor: Lucka

V jednoduchosti je krása – Lucka ji má ostatně ráda v oblékání, líčení i vztazích. Zároveň je hravé stvoření, takže občas nahodí rudou rtěnku, výrazné stíny, nebo dokonce cosplay.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější