Tajemství dokonalého make-upu odhaleno! Nanesete ho vycpávkou podprsenky

Nanést na pleť make-up tak, aby dokonale seděl? Pořádná alchymie. Beauty blogerky i obyčejné smrtelnice proto sahají k metodám, nad kterými kroutí hlavou nejen jejich kosmetikou nepolíbení partneři. I když jeden z nejnovějších trendů by se chlapcům zrovna líbit mohl. Zahrnuje totiž prsa! Tedy spíše… napatlání make-upu pomocí vycpávky z podprsenky.

Prsty a štětec byly in snad v druhohorách, ne?


„Cože? Vy opravdu roztíráte make-up po obličeji prstem? To jste tedy opravdu zaspali dobu. A že si k ruce berete speciální štětec? Gratulujeme, ale ani to už není v módě…“ by vám nejspíš řekly kosmetické maniačky, které lačně hltají aktuální hity ve světě krásy a líčení.

Zdroj: https://www.arome.cz/clanky/nesyslete-stetce/Zdroj: https://www.arome.cz/…lete-stetce/

Houby, houby, houbičky


Snad by vám trochu odpustily, kdybyste jim svěřily, že se nezdráháte utrácet klidně pár stovek za přírodní kosmetickou houbu na nanášení make-upu. Její konzistence totiž umožní make-up správně absorbovat a rovnoměrně po pleti rozetřít.

Ať už použijete jakoukoliv pomůcku pro nanášení make-upu, dbejte na správnou techniku aplikace.

Vaříme přesně 10 minut


Když ale potřebujete uškudlit každou kačku, kosmetické houbičky pro vás nebudou to pravé. Než nějakou levnější náhražku, otevřete raději lednici. Ano, lednici. A vyndejte z ní jedno vejce, to tam přeci určitě máte. Uvařte ho natvrdo, kápněte make-up a líčící rodeo může začít. Prý to funguje. Já jsem jen neměla odvahu to vyzkoušet. To si to vajíčko dám radši ke sváče.

Příspěvek sdílený E S T H E R – G B U D J E (@houseofsienna), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-03-19T13:30:17+0­0:00“>Bře 19, 2017 v 6:30 PDT</time>

Dobrý den, …


Chcete být ale totálně in? Pak si jen před líčením rozeberte push-upku. Silikonová náplň je totiž to, co jste potřebovali a jen jste o tom zatím nevěděli. Vytáhnout, nakápnout, nanést a je to. Protáhlý tvar a flexibilní hmota umožní nanést make-up do všech záhybů obličeje. Make-up k ní dokonale přilne a výsledek bude vypadat mnohem přirozeněji než s použitím prstů či štětců. Silikonovou vycpávku pak jednoduše otřete či opláchněte, dejte zpátky na místo a pak už si jen užívejte obdivné pohledy kolemjdoucích. Zda budou směřovat k vašemu obličeji bez chybiček, nebo spíše k vylepšenému hrudníku, už raději neřešte.

Zdoj: http://www.cosmopolitan.com/…keup-sponge/

A jaké jsou vaše oblíbené vychytávky pro aplikaci líčidel?

Autor: Eliška

Make-up byste na její poličce nenašli, zato bez svěží květinové vůně nedá ani ránu. Stejně tak neodolá neustálému zkoušení novinek ze světa přírodní kosmetiky.

Váš příspěvek
Admin Arome.cz 23.10.17 10:06

@Kjitka Dobrý den,

u tohoto článku jsme žádný Váš komentář s Avonem nemazali. Jediný komentář, který jsme odstranili teď, byl svým sdělením duplicitní s tímto, na který vám odpovídáme.

Blanka

Kjitka 22.10.17 23:48

můžete mi vysvětlit, kdo smazal…a proč???? můj příspěvek???
psala jsem, že SLUŠNÉ kosmetické firmy na to mají spešl udělátko
abych nejmenoval…v Avonu už více jak rok…

Aromaterapie 21.10.17 16:07

Bože můj,to je myšleno vážně 8-O ?

Ingrid 20.10.17 18:49

Nápodobně,vajíčko opravdu jako kosmetickou pomůcku používat nehodlám a push up podprsenku nevlastním,pro mne není nutná a vůbec je celý článek pěkná blbost :pudl:

Hanka H 19.10.17 23:31

Opět slovní perly: „napatlání make-upu“, „uškudlit kačku“, „dám si ke sváče“ … Rve mi to oči i uši, nepatřičné, vrcholně nevhodné, nemístně familiérní. :pudl: Proboha, když už chcete za každou cenu zveřejňovat články o kosmetice, pokuste se to dělat na profesionálnější úrovni.

Phalaen 19.10.17 22:22

Vzhledem k tomu, že si podprsenku ničím nevycpávám :roll: zůstanu mezi dinosaury a dál budu používat štětec. :-? Vajíčko nehodlám komentovat vůbec :poblion:

Přidat komentář

Nejčtenější