Thierry Mugler: Alien

Velmi zvláštní a úchvatná - myslím to spíš ve smyslu „vynese do nebes nebo zabije“ - vůně. V základu nasládlá, ale celkový dojem je na začátku takový lesní. Je v ní trochu čerstvého, právě uříznutého dřeva, trochu oroseného mechu, trochu vlhké země, trochu cypřišové pryskyřice. Silná, vlastně SILNÁ, nasládle kořeněná dřevitá vůně. Teprve když les vyprchá, začne být Alien velmi sladký - trochu jako karamela se skořicí. Celkově je vydatný, výrazný, intenzivní, a postupně těžkne, určitě se nehodí pro denní nošení a už vůbec ne do tepla.

Lidé, kterým Alien nesedl, v něm většinou popisují složky jako aceton, hořící vlasy nebo mokrý pes. Ze začátku, dokud jsou na programu ty svěžejší dřevité tóny, by se tam opravdu daly najít (já jsem našla zatuchlou omítku ze sklepa). Proto si Aliena nekupujte bez vyzkoušení, mohlo by to být hořké zklamání. Alien má také potenciál být hodně protivný, sledujte proto reakce lidí v okolí - kdyby se někdo podezřele často dávil, noste něco jemnějšího.

Alien není podle mého názoru takový trhák jako Angel. Je sice muglerovsky divný, ale až moc divný. Svými fanoušky však bude právě pro tu divnost bezmezně milován.

Maminčin verdikt: divný, takový umělý, se sladkým základem, jako měl Angel. Na toho už jsem zanevřela, takže nemusím ani Aliena.

Reklama na Alien s modelkou Tinou Baltzerovou. Ne že by se mi nelíbila, ale připadá mi úplně mimo - éterická fialovo-bílá bytost z jiné planety jako reklama na těžký, sladký, výrazný parfém? Možná jí kouká z očí cosi lehce zlověstného… ale něžnými barvami se nenechte zmýlit. Alien není pro víly.
Podobně mimo byly ostatně i některé verze reklamy na vůni Angel (ty mrazivé a křehké s Amy Wessonovou).


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

ZPĚVAČKA 20.06.15 00:29

Alien

Tak mi došlo balení 15 ml, vůně velmi,velmi podobná Faraway od Avonu,…velký držák, i když umyjete mýdlem drží, doporučuji raději nekupujte naslepo

ledovakvetinka 29.10.14 23:01

Já si nemůžu pomoct, ale když si k ní čichnu tak si vybavím Halloween :) cítím z něj les, zemité tóny…rozhodně žádný asfalt :)

Jessamine 29.02.12 14:44

Alien

:srdce: Alien, čim více na něj myslím, tím více jej miluji. Pomalu vypadám jako úchyl, když si co minutu čuchám k zápěstí :D
Nicméně, abych se podělila o takový malinkatý postřeh. Alien je květinová hebounká vůně, která se sametově rozloží na málo prokrvené chladné kůži (to jest pro nás nedomrlé, včetně podchlazené s ledovými končetinami). Ale po takovém experimentu, kdy jsem Aliena aplikovala na sestřino zápěstí (je mým opakem, horkokrevná blondýnka) práskl nás do nosu asfaltový odér a dost možná i ta spálená guma.
Takže doporučuji pro slečny či dámy typu Sněhurka, co se jim špatně prokrvují končetiny :D.

AgataAranka 08.01.12 17:54

Skutečně ne každý na sobě snese tuto vůni. Ale spousta z nich ji na mě chválí. Po vyzkoušení vzorečku jsem prvních 60 ml dostala k narozeninám od kolegyně a šéfové v říjnu 2007. Od té doby mám již několikátý flakon. Z Alienu je unešený můj nový přítel a jsem pro něj touto vůni jedinečná a ani já neznám nikoho z okolí, kdo by jí voněl. Nesnáším davové vůně a s touhle se rozhodně nepotkávám na chodníku - to mám ráda. Alien je prostě pro mě! A že nevoní každé druhé? No za to Thierry Muglerovi :potlesk:

Příspěvek upraven 20.06.15 v 09:26

suzana 25.10.11 11:25

Je to jednoduchá vôňa, tichá jasmina, ktorá trosku zmení. Na začiatku je éterická, potom s tónom vlhkého dreva a na koniec s ambrou. Nie je zlá, ale ani nič výnimočná. Reklama mi sedí aj s farbou.

jaccckie9 13.10.11 07:17

Vyskúšala som za poslednu dobu viacero voni, tych, ktore su na trhu uz davno, i novinky…Pre mna je vsak Alien cislom jeden :potlesk: …Mám pocit, ze sa stylovo k sebe hodime, a som schopna si ju dat kedykolvek a kamkolvek… :palec:

Ingrid 06.10.11 08:35

Alien

Donedávna jsem znala jen toaletku,dneska jsem víceméně náhodou vyzkoušela parfémovou vodu a jsem ztracená,to je luxusní varianta fialové Sabatinky,té nejprvnější,boha jeho,to byla sexy vůně,na kterou šli chlapi jako vosy na medco já se nahledala něčeho,co jí bude podobné a našla jsem,hurá,sláva,teď jen najít penízky a můžu nakupovat.
Opravdu,musím ho mít,výdrž je na mně taky tak optimální,to znamená,že se nemusím přestříkávat co dvě hodiny a cítím ho nejen já sama,ale hlavně moje okolí,decentně,ale znatelně.

jaccckie9 04.10.11 13:15

Je to tak…čierna a biela…, nebo a peklo…buď ju nenávidíš, alebo miluješ…Nič medzitým…ja túto vôňu milujem ♥

Mimi 03.09.11 17:00

Ja milujem túto vôňu ! Je to moja jednotka :) Najdlhšie na mne vydrží, je dokonalá, Thierry je Boh :)

Bridgett 16.08.11 21:00

Už dlouho mám vzoreček a líbí se mi čím dál víc… já ho vnímám jako lehce větrového - ano, ty hašlerky, jak už někdo psal. Nepřipadá mi vůbec nějak divný, je to pěkná nepřeslazená vůně a má velmi velmi dobrou výdrž! Uvažuju aspoň nad menším balením a uvidíme :-)

Bára 13.08.11 16:00

Tak na první přičichnutí - hrůza. Divný odér, ze kterého se nedalo vycítit snad nic, zklamání z přemrštěného očekávání se dalo čekat. Ovšem pak jsem koupila odstřik, abych mu dala ještě šanci a světe div se, začal se líbit. Asi člověk potřebuje víc času, aby si ho „navoněl.“ Kupovat ho zatím nehodlám, ale možná jednou…

Martina 07.06.11 23:11

Taková příšernost!! Kolínská Karafiát od Alpy je proti tomu luxusní parfém.

Wanetta 02.06.11 18:26

Poprvé mě z parfému rozbolela hlava.

Gab 05.04.11 17:18

Oprava - příznivcem Angela a Womanity, Alien mi moc nesedl (proto ten prodej).

Gab 05.04.11 17:16

Aliena si pořídila dcera, ale bohužel jí nevoní. Já jsem příznivcem Aliena a Womanity. Pokud by měl někdo zájem, prodávám jí Aliena (z 90 ml zbývá 82 ml), samozřejmě originál. Kontakt: zinaprok@seznam.cz

jana a. 04.02.11 16:46

Bohužel,přes veškerou chválu cítím Biolit na hmyz.

brandivina 11.11.10 12:28

Cítím jehličí,čerstvě natřenou zeď a něco z opalovacího krému.Celkově pro mně velmi zajímavá a použitelná.Nic pro šedé myšky,tohle musí nosit sebevědomá žena,která je sama sebou a ráda vyčnívá z davu.Pro mně jednička a určitě jí budu používat.

Eva_nem 21.09.10 01:42

Divná mi nepřipadá, ani silná, na mě je trochu moc sladká, ani moc originální podle mě není (vůbec v ní necítím tu hlínu nebo sklep:), asi bych ji unosila, ale nic, co bych musela mít. rozleží se hezky do sametova.

phuguri 10.09.10 11:05

naprosto jedinečná a excentrická čarovná vůně, s pudrovým nádechem a jemnou drzostí, nevím jak to popsat, u mě láska na první pohled, má na mě rozhodně nepopiratelné psychologické účinky, prostě jsem ji hned musela mít ! Doslova jsem zamilovaná. Chci ji cítit pořád ! nevím jak působí na lidi, na muže, já mám vlasy špinavý blond a nelíčím se, i tak myslím že jsem výrazná, ještě nevím, jak bude vonět na mně, ale po dvou klasických vůních od lanvina, které používám, je to vyloženě jedinečná vůně, další z psychologických účinků - všechno ostatní mi nyní voní jako lacinost… :-))

Jennifer 08.07.10 10:58

tak mně voní moc.Ten jasmín mě ani nenapadl,vlastně nevím,čím to voní,voní to divně,ale mě tato vůně dostala.Koupila bych si nějaké malé balé balení jen na nějaké období,kdy budu mít náladu na tuto vůni.

Bea 07.07.10 18:05

Silný sladký a velmi výrazný jasmín, ale na pozadí něco dekadentního, hlína, hrobka, plesnivý sklep? (ale voní mi to, ozvláštňuje to tu jednotvárnost a jednoznačné vyznění jasmínu) Dekadentní tóny cítím ale pouze prvních 10 minut.Pak dekadence odchází, jasmín zůstává.Voní mi to, stejně jako Angel, obě vůně mi ale přijdou takově prvoplánově vlezlé(Alien=vet­řelec fakt sedí :-), které po lásce na první počuch začne odpuzovat.Sexy mi taky moc nepřijde, spíš si dovedu představit, že potenciální objekt zájmu Alienem navoněné dámy omdlí.

Arome Ebenka 15.06.10 10:39

Nevím, jestli mi do vialky omylem nenalili a neposlali jiný vzorek:-)) (snad ne, je to fialové a velmi neobvyklé), ale kromě jasmínu cítím i při druhé zkoušce na ruce jednoznačné FIALKY:-)) Moje vůně to nebude, ale každopádně zvedám palec za originalitu a sílu.

Tilla 28.04.10 15:49

Velmi protikladné ohlasy, podoba s Edenem? To snad ne. Spíš voní po kyanidu draselném, tada hořkých mandích.

evaicka 22.04.10 21:01

Po Alienovi toužím už rok,a doufám,že si ho jednoho dne koupím.Škoda,že je tak drahý,protože je to asi nejlepší vůně ,co znám.Je v něčem naprosto zvláštní a čarovná:-)

Stapeli 29.03.10 07:42

Pro mě zatím nejlepší Mugler, ještě před Angel Garden of Stars - Rose (a ta se mi líbí dost), některé M. nemůžu vůbec, ale tohle je NÁDHERA. Určitě budu muset vyzkoušet i ostaní Alieny :-)

Mateska 19.03.10 13:57

Alien ..... moje láska na první setkání.Jat trapne muselo vypadat,kdyz sem se plizila za kamaradkou ktera ho mela na sobe.A na me??Voni nadherne a chlapci se za mnou letaji jak mouchy a ptaji se cim tak krasne vonim.fakt se mi to nikdy jeste nestalo..Ale bacha damam moc nevoni.Takze si musite vybrat jestli vonet muzum nebo zenam… Ale ja mam jasno :-)

jana 03.03.10 20:29

To jsou protiklady,když to čtu, jsem skoro na dne 30ml a teď jsem se navoněla a stále nemůžu najít to správné slovo. Mě voní z počátku tak napůl, ale po dvou až třech hodinách je to nádhera - prostě vůně. Necítím ani gumu, asfalt, vanilku, zatuchlinu a jiné hrůzy - asi máme každý jiný nos. Tak jako barvy - každý je vidíme jinak. Nebo tváře, postavy atd… Důležité je vonět si sami sobě. A umět vůni tudíž nosit. Tahle vůně není pro uťápnuté puťky.

vůnička 15.02.10 19:50

Je hodně podobná edenu, ale rozbolí mě z ní hlava taky:(

Danielle 03.02.10 09:13

V parfumerii na papírku se mi líbil, pořád jsem k němu musela čichat. Tak jsem si objednala vzoreček… a za mě jasné NE, pro mě je vysloveně obtěžující, otravný, něco mi v něm neskutečně vadí. Zato je to neuvěřitelný držák - už dvakrát jsem ho DRHLA mýdlem a stejně po usušení dál šíří své paprsky. Doufám, že to brzy přejde, jinak si tu ruku snad budu muset zabalit do igelitu :-) Někdo výše trefně poznamenal „vetřelec“, ano, to je Alien…

Jířa 03.01.10 19:19

úžasná, tu jsem prostě musela mít

ga.pi 02.12.09 18:31

Je tam silný jasmín (bez líbivého buketu). Kupujte naslepo až když s chutí dopijete celou krabičku jasmínového čaje. Jeden si to zamiluje, druhý znenávidí.

Tana1112 18.09.09 21:35

Allien… pro mě jedna z nejlepších :-) Nádhera!!

Kalista 26.08.09 11:03

Líbil se mi hned napoprvé, teď jsem si ho konečně objednala a doufám, že mě jeho sluneční tóny budou zahřívat v nadcházejících podzimních dnech… v umírněném dávkování si ho dovedu představit i na denní nošení.

marcellina 22.08.09 22:51

Tak ja patrím tiež k nadšeným Muglerovkám.Mám aj Aliena.Ten som vlastnila ako prvý.Je to užasná jasmínová voňa.Ale naozaj záleží na tom kolko sa strekne.Dva male streky budu robiť jemný jasminový opar celý deň.Štyri,ked chcete zaujať.Vačším množstvom už naozaj obťažujete okolie svojím silným pudrovým,dusivým oparom !!!Drží celý deň aj pri malom množstve na koži,textile a aj vo vlasoch.Samozrejme treba odskušat na sebe,papierik je len orientačný.

Trisk! 12.08.09 18:59

Teprve dnes jsem ho poprvé zkusila a jsem z něho úplně mimo. Nemůžu dělat nic jiného, než čichat k papírku pořád dokola… Že já trotl jsem ho rovnou nezkusila i na sebe!!!

anonymní 15.07.09 12:29

Alien mám už přes rok a je nádherný! je tam něco fascinujícího a mystického

viky 20.05.09 18:21

Tak jsem fialouše podrobila důkladnější zkoušce. Stříkla jsem ho na zápěstí - raději dvakrát.. a to jsem neměla dělat! Pohybovala jsem se po městě v dusivém oparu spálené gumy a můj partner z toho také nebyl zrovna nadšený. Alien je opravdu vetřelec - jak trefné. Sice se mi ho podařilo umýt z ruky, ale usadil se nám v nosních dutinách a nechtělo se mu ven. Tady by pomohl jedině výplach nosu mořskou vodou. Opravdu nezapomenutelný zážitek..:)).

viky 02.05.09 17:53

Trochu příjemnější variace na téma Angel. Sladká, kořeněná, dominantní. Nic pro nenápadnou introvertní ženu, která na sebe nechce příliš upozorňovat. Je to ten typ vůně, kde stačí 1-2 stříknutí, abyste byla zajímavá. Pokud to s ní přeženete, tak umlátíte okolí. Výdrž Aliena je totiž nezdolná.

malaeva 11.04.09 07:17

Moc se mi líbí. Kolegyně v práci-typ Kleopatry (včetně nápadných šperků a doplňků)se voněla dříve Jadorem a z dovolené si přivezla Alien. Myslím, že ho používá docela hodně, ale to je taková nádhera! Musí být krásný i na blondýnce, řekla bych, že bude tvořit kontrast k něžnosti blond vlasů. S Jadorem má společný ten jasmín.

1Miru 29.03.09 15:47

ALIEN

  • skořice, med, opojný jasmín, dřeva zalité sluncem.., a ten cashmeran tomu dává sametovou hebkost


Další vůně,co bych ráda!!!
A její síla? - na mně akorát..!
Ta vůně je silná/sytá, ale neobtěžuje ani mě ani okolí, má super výdrž,
a to „slunce“ jí dává svým způsobem určitou dávku křehkosti…
A ta reklama na ní?…
Mně to sedí..!.
Vůně to sice je omamná, ale i těmi slunečními tóny křehká.. - přesně jako nějaká víla či elfka… - jsou to křehké éterické osůbky, ale s ukrytou ohromnou silou…, a stačí pohled a …!
Jo, a jsem blondýna…

Myskamauska 27.03.09 11:21

Zvláštmí a zajímavá vůně.Na druhých se mě líbí,ale já bych ji asi nosit nemohla.

Kaccka.06 02.03.09 12:04

Je to výborná zvláštní vůně.Podle mého je pro sexy ženu,která se umí oblékat,umí svojí vůni nosit.Je těžší a na někom by mohla vyznít až vulgárně.Je pravda,že na každým voní jinak.

marci64 26.02.09 09:39

Pro mě jedním slovem náádhera!!! Ojedinělá, originální, krásná. Je to moje vůně číslo 1.Myslím, že jsem po dlouhé době řekla, „jo, to je ta moje“. A jsem blondýna :-))!

Kleaa 23.02.09 14:03

jedním slovem - strašné (starodávná skřín plná zatuchliny 99ti letého starého mládence, někde na dně jsou vysypané hašlerky)

WildOrchid 24.01.09 15:16

Jasmin, jen jasmin a to hodne tezkej a sladkej. Kde tam ma byt to jehlici? Cicham to moc zblizka, tak me z toho trochu boli hlava, ale za to si muzu sama. Kdo ma rad tezkou vuni jasminu, tomu se bude libit. a souhlasim co uz bylo psano, je to vune spis pro tmavovlasky.

ankaj 21.01.09 20:12

…a ještě se mi líbí ten flakonek!
Připadá mi takový zvláštní…jako ta vůně.
Možná trochu střelený - ale originální.

ankaj 21.01.09 20:07

Alien se mi líbí.Už dlouho- poprvé jem ho vyzkoušela a hned koupila v roce 2005, to byl u nás novinka. Je mi to líto, sice ho mohu nosit,ale nevoní na mě tak hezky, jak na jiných ženách. Soudím, že je vhodný spíše pro tmavé a vášnivé ženy - typ BMW/black magic wooman/ A já jsem citlivá blondína…

Popelka 17.12.08 09:26

Tak Alien je jedna z mých nejlepších vůní.Když jsem ho poprvé očichala,byla jsem jím posedlá.Pro mě nádherná,ojedinělá vůně kterou nepotkávám na každém rohu,opravdu stačí málo a voním celý den a i okolí chválí.Je prostě úúúžasnáááá

cat_deveraux 29.11.08 20:40

Krásná čistá originální vůně, uvažuji že si ho pořídím

Silvi 19.11.08 09:56

už počítám s tím, že jsem navždy připoutána k muglerovi. mám vyzkoušeno eau de star, rose, angela, luminiscente, všechny mě dostaly, a alien taky. Všechny tyto parfémy by se daly přirovnat k zvláštím složitým jazzovým akordům, ve kterých jsou běžné disharmonie, které ale našemu uchu nějakým způsobem ladí.
Jednou se dostanu k tomu, že na mé poličce budou všichni tito muglerovci(ovšem já si vystačím s testerem, protože flakony jsou pro mě odporné a totálně se nehodící k těm překrásným vuním)

Přidat komentář
Stránka:  1 2 Další »

Nejčtenější