PR článek

Testování Gabriella Salvete: Která kosmetika nejvíce seděla Aromegirls?

Značku Gabriella Salvete pravděpodobně znáte díky dekorativní kosmetice. Víte ale, že dělá také kosmetiku pečující? Tři z našich Aromegirls mohly vyzkoušet pečující kombo. Přečtěte si, co se jim nejvíce líbilo.

* Gabriella Salvete nedělá jen dekorativu, nyní přišla i s pečující kosmetikou! Zdroj: Redakce

Do testování se zapojila Tereza, Eliška a Klárka. Každá dostala šumivou bombu do koupele, masku na obličej, olej na rty a žolíka ve formě masky na ruce, nohy nebo slupovací masky na černé tečky.

Tereza: Nedá dopustit na masku na ruce

Nejvíce jsem si asi užila masku na ruce s včelím propolis. Chladné počasí, časté mytí a alkoholová desinfekce mi ruce doslova zničily. Kůže byla vysušená, šupinatá, nehty polámané a žádný krém nepomohl. Tato maska je během třiceti minut vrátila do zdravého a hydratovaného stavu.

Je v krásném balení a obsahuje praktické rukavice, které vám nebrání v normálních aktivitách.
Dojem ale na mě udělal i lesk na rty s praktickým aplikátorem i maska na obličej z dračího ovoce, která mi zahojila ranky na obličeji.

Jedna maska lepší než druhá! Zdroj: RedakceJedna maska lepší než druhá! Zdroj: Redakce

Eliška: Olejíček na rty je favorit

Všechny produkty jsou parádní. Slupovací černá pleťová maska mi pomohla odstranit černé tečky na obličeji a zároveň pěkně hydratovala pleť.

Favoritem je pro mě ale Lip Oil Tint. Často mívám vysušené a popraskané rty, a tak už vím, co pomáhá a co ne. Olejíček má velký aplikátor, se kterým se dobře manipuluje, zároveň hydratuje a vyživuje rty, nelepí a vydrží na nich dlouho. Po týdnu používání olejíčku moje rty nejsou vůbec suché a popraskané, ale jsou jemné a hebké. Takže se určitě stane dlouhodobou součástí mé kosmetické taštičky.

Nesedí vám klasické balzámy na rty? Zkuste olejíčky! Zdroj: RedakceNesedí vám klasické balzámy na rty? Zkuste olejíčky! Zdroj: Redakce

Klárka: Koupelová bomba je prostě bomba

Mými favority se z celého balíčku stala hydratační maska na nohy s propolisem a výtažkem z perel a relaxační koupelová bomba Relaxing Herb.
Se zavřením salonů se zhoršil i stav mé pedikúry. S ponožkovými maskami jsem měla špatnou zkušenost, a tak jsem se trochu obávala, co mi tento test přinese. I když jsem ze začátku trochu bojovala s popiskem a rozbalením, výsledek stál nakonec za to.

Popraskané paty jsou ty tam a chodidla mám hladce jemná a hydratovaná. Šumivá bomba do koupele s uklidňující vůní relaxačních bylinek pak příjemně voněla. Vytvořila jen jemné bublinky a zbarvení vody. Pokožka nebyla po koupeli vůbec stažená, ale jemná a sametově hladká. Ale co je naprosto zásadní, pomohla mi zvládnout únavu po náročné víkendové turistice. Za absolutní relax palec nahoru.

Šumivé bomby, které dodají hydrataci a pořádnou dávku odpočinku. Zdroj: RedakceŠumivé bomby, které dodají hydrataci a pořádnou dávku odpočinku. Zdroj: Redakce

Závěr?

Všechny tři testerky jsou s pečující kosmetikou spokojené. Tereza dokonce tvrdí, že je maska na ruce od Gabriella Salvete lepší než ta od Neutrogeny a Eliška do práce chodí už jen s lesklými rty.

Kde sehnat kosmetiku od Gabriella Salvete?

Zkuste například parfumerii Eln!no, kde na vás pravidelně čekají slevy. Krom Gabrielly tu naleznete i jiné značky, a především širokou nabídku parfémů. Pokud nemáte inspiraci, mrkněte se na jejich Youtube, tam vám s výběrem pomůžou.

Sledujte Eln!no na Instagramu, aby vám neutekla žádná novinka»

Článek vznikl ve spolupráci s Eln!no.

Témata článku

Nejčtenější