Victoria Beckham uvedla na trh vlastní kosmetickou značku

Módní ikona Victoria Beckham toužila vyvinout vlastní kosmetickou značku už dlouho. V polovině září konečně představila dlouho očekávanou kolekci Victoria Beckham Beauty.

Oči jsou pro Victorii základ

Bývalá zpěvačka se nechala slyšet, že oči jsou její pýchou a na jejich dokonalém nalíčení si zakládá. Není tedy divu, že prvními kosmetickými skvosty z dílny Victorie Beckham jsou právě oční stíny a linky, s jejichž pomocí si může každá žena vytvořit trendy kouřové líčení.

Jaké zázraky Victoria nabízí?

  • Luxusní krystalické oční stíny Lid Luster s vysokým leskem
  • Paletku očních stínů BrickSatin Matte
  • Tužku na oči Satin Kana Liner

Victoria dbá nejen na kvalitu a luxus, ale také na životní prostředí. K výrobě své kosmetiky využívá minimum plastů, všechny obaly jsou snadno recyklovatelné nebo biologicky rozložitelné. Dokonce i taška, ve které je kosmetika doručena, je určena pro opakované použití. Victoria Beckham Beauty Beckham Beauty je symbolem elegance a luxusu.

Kosmetika je už v prodeji

Nová kolekce byla uvedena na trh v polovině září a již je k dostání na e-shopu victoriabeckhambeauty.com. Podle Victorie jde o první kousky, další by měly brzy následovat.

Jak se vám líbí kosmetika od Victorie Beckham?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek

Nejčtenější