Vůně Gucci Mémoire: Klasika, kterou můžete půjčit partnerovi

Mémoire d’Une Odeur – vzpomínka na vůni – je vůbec prvním unisexovým parfémem od značky Gucci. Novinka slibuje klasiku, která se stane stálicí mezi parfémy, a zosobňuje jak mužskou, tak ženskou stránku.

Koktejl římského heřmánku s jasmínem a vanilkou

Nová vůně znázorňuje sílu vzpomínek, které nás vrací do minulosti, a jejich význam pro současnost. Připomíná, jak hluboce jsou vůně spojeny s emocemi.

Minerální dřevitá vůně zaujme ženy i muže, kteří se chtějí vydat vlastní cestou a hledají originální parfém ke každodennímu nošení. Římský heřmánek, který se objevuje hned v úvodních tónech, roste v římských terasovitých zahradách již od 16. století.

  • úvodní tóny: římský heřmánek
  • srdce: cedrové a santalové prvky doplněné pižmem a jasmínem
  • základ: vanilka

Design ve vintage stylu

Flakon v sobě nezapře prvky vintage stylu. Je inspirován Gucciho parfémem Eau de Gucci z roku 1993. Lahvička je vyrobena z průhledného zeleného skla doplněná rýhami a zdobená zlatým víčkem. Krabička symbolizuje hvězdnou klenbu kaple Scrovegni v Padově.

Harry Styles jako hlavní tvář kampaně

Značka Gucci se ve svých kampaních a nových kolekcích ráda inspiruje různými časovými úseky a kulturami. Nejnovější počin značky Gucci, parfém Mémoire d'Une Odeur, je výsledkem práce hned několika lidí. Prvotní myšlenku italského módního návrháře Alessandra Michele, který toužil vyvinout parfém pro každého bez ohledu na věk a pohlaví, zrealizoval španělský parfumér Alberto Morillas.

Příběh se odehrává v Římě a znázorňuje partu svobodných lidí z 60. let, kteří si užívají volnost, nezávislost a bortí tabu. V kampani se objevuje více než 20 talentovaných lidí různého věku, barvy pleti i pohlaví, mimo jiné britský zpěvák a herec Harry Styles, umělkyně a hudebnice Zumi Rosow a modelka Unia Pakhomova. Spot vznikl pod taktovkou režiséra Glena Luchforda.

Začátek ocení ženy, dozvuk zase muži

„Vzpomínkový“ parfém od Gucci mě na první přivonění zaujal. Zpočátku jsem byla vůní nadšená, ale přijde mi, že její intenzita poměrně rychle vyprchá a po čase jej vnímám více jako pánský parfém než dámský. Asi je to tím, že jsem zvyklá na sladší a intenzivnější vůně, které jsou typicky ženské. Na druhou stranu oceňuji, že se o parfém můžu podělit s partnerem a na každém z nás voní trochu jinak. Líbí se mi jednoduchý design flakonku i myšlenka vůně určené pro obě pohlaví.

Gucci Mémoire d’Une Odeur je k dostání ve velikosti 40 ml od 1 500 Kč, 60 ml od 1 900 Kč a 100 ml kolem 2 700 Kč.

Prohlédněte si také další vůně Gucci »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější